Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний податок » Складання та подання звітності

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



З якого податкового періоду імпортери алкогольних напоїв та тютюнових виробів повинні подавати декларацію акцизного податку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Перша декларація акцизного податку має бути подана імпортерами алкогольних напоїв та тютюнових виробів за січень 2011 року.

Читати далі »

Чи повинні платники акцизного податку – імпортери підакцизних товарів (продукції), за винятком алкогольних напоїв та тютюнових виробів, подавати до органів державної податкової служби (ОДПС) за місцем реєстрації декларацію акцизного податку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Імпортери підакцизних товарів (продукції) не подають до органів ДПС декларації акцизного податку, за винятком імпортерів алкогольних напоїв та тютюнових виробів, та осіб, що порушили вимоги митних режимів, цільового використання підакцизних товарів (продукції), які не підлягають ...

Читати далі »

З якого періоду платники акцизного податку повинні подавати декларацію акцизного податку, за формою встановленою наказом ДПА від 24.12.2010 №1030?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 3 березня місяця поточного року платниками має бути надана декларація акцизного податку за звітний податковий період лютий за формою затвердженою наказом ДПА України від 24.12.2010 №1030 "Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку". До 20 лютого поточного року особами визначеними платниками акцизного податку надається податкова звітність за попередньо діючою формою, яка визначена наказом ДПА України від 19.03.2001 №111 „Про затвердження Положення про порядок нарахування, терміни сплати і подання розрахунку акцизного збору та змін до наказів ДПА України".

Читати далі »

Яка сума акцизного податку зазначається імпортером у четвертій колонці рядка А3 декларації акцизного податку: сплачена при придбанні марок акцизного податку чи обчислена на дату подання митної декларації?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У четвертій колонці рядка А3 декларації акцизного податку відображається сума акцизного податку, обчислена на дату подання митної декларації.

Читати далі »

І. Чи повинні платники акцизного податку - виробники при продажу підакцизних товарів (продукції), що використовуються як сировина для виробництва підакцизних товарів (продукції), отримувати від покупців підтвердження на право виробництва таких товарів (п

25.08.2011

Операції з реалізації підакцизних товарів (продукції), крім нафтопродуктів, вироблених на митній території України, що використовуються як сировина для виробництва підакцизних товарів (продукції), звільняються від оподаткування акцизним податком (пп. 213.3.5 п. 213.5 ст. 213 Податкового кодексу України). Декларування таких операцій їх виробником здійснюється шляхом проставляння сум пільг в Декларації акцизного податку на підставі документів, які засвідчують, що отримувач підакцизної сировини є виробником підакцизних товарів (продукції). Такими документами, зокрема при відвантаженні спирту є наряди, дозволи на відвантаження спирту уповноваженого представника органу ДПС, при відвантаженні виноматеріалів, тютюнової сировини - ліцензії на право виробництва алкогольних напоїв та тютюнових виробів. На web-сайті sta.gov.ua у розділі Ексклюзив від департаментів (Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів) розміщується Єдиний державний реєстр виробників спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Читати далі »

ІІ. Чи повинні платники акцизного податку - виробники при продажу підакцизних товарів (продукції), що використовуються як сировина для виробництва підакцизних товарів (продукції), отримувати від покупців підтвердження на право виробництва таких товарів (

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Відповідно до ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" виробництво спирту етилового, спирту коньячного і плодового, спирту - си...

Читати далі »

І. Чи повинен платник акцизного податку заповнювати та подавати разом з декларацією акцизного податку всі розділи декларації та додатки до неї, якщо він здійснює діяльність лише з одним видом підакцизних товарів (продукції)?

25.08.2011

Коротка: Платником акцизного податку заповнюються та подаються з декларацією лише ті розділи, розрахунки та розшифровки, до яких платник акцизного податку визначає податкові зобов’язання зі сплати податку. Якщо суб’єкт господарювання є платником акцизного податку із вироблених на митній території...

Читати далі »

ІІ. Чи повинен платник акцизного податку заповнювати та подавати разом з декларацією акцизного податку всі розділи декларації та додатки до неї, якщо він здійснює діяльність лише з одним видом підакцизних товарів (продукції)?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Відповідно до п. 223.2 ст. 223 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку з підакцизних товарів (продукції), вироблених на митній території України, та імпортер алкогольних напоїв та тютюнових виробів подає щомісяця не пізні...

Читати далі »

Скільки знаків після коми потрібно зазначати в полі "Офіційний курс гривні до євро на перший день ____ кварталу - _____ грн. " додатка №1 до декларації акцизного податку?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Як у декларації акцизного податку платники, які реалізують алкогольні напої, відображають коригування податкових зобов’язань зі сплати акцизного податку при поверненні покупцем алкогольних напоїв продавцю для усунення недоліків товару або його знищення (п

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи обов'язково у додатках 1 та 2 до Декларації акцизного податку зазначати підакцизні товари (продукцію) окремими рядками по кожній власній назві?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

До якого рядка розділу А Декларації акцизного податку включаються операції суб’єкта господарювання - виробника алкогольних напоїв та пива з безоплатної роздачі власної продукції під час проведення рекламних заходів та презентацій?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Скільки додатків одного виду (№1, №2, №3 тощо) до Декларації акцизного податку потрібно подавати, якщо в межах одного розділу декларації (А, Б, В, Г) заповнюються декілька рядків декларації з різними кодами операцій?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

У якому додатку до Декларації акцизного податку платник податку здійснюється розрахунок суми акцизного податку, що не сплачена за операціями з реалізації (передачі) виноматеріалів як сировини для виробництва підакцизних товарів (продукції)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи повинен спиртзавод відображати в декларації акцизного податку обсяги з реалізації (передачі) спирту етилового для виробництва лікарських засобів за ставкою 0 грн за 1 л 100% спирту та ким в даному випадку визначається сума пільги (р. А14): спиртзаводом

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи потрібно подавати Декларацію акцизного податку суб’єкту господарювання, який має ліцензію на імпорт алкогольних напоїв, але діяльність з імпорту тимчасово не здійснює?

25.08.2011

Платник зобов’язаний подавати Декларацію акцизного податку за кожний звітний (податковий) період незалежно від того, чи провадив такий платник господарську діяльність у цьому періоді.

Читати далі »

Чи потрібно виробнику алкогольних напоїв в додатку №3 до декларації акцизного податку відображати алкогольні напої, на які встановлені ставки акцизного податку в гривнях за 1 літр (вина, вермути, сидр та перрі, без додавання спирту)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи має право платник включати суму достроково погашенного податкового векселя в декларації акцизного податку за той податковий період, в якому було здійснено сплату? (чи діє наказ ДПА від 23.06.2006р. №353 при заповненні декларації акцизного податку?)

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »