Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний податок » Марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який податковий орган здійснює відмітку в договорі (контракті) про кількість виданих марок акцизного податку у разі ввезення покупцем марок акцизного збору (імпортером) алкогольних напоїв і тютюнових виробів кількома партіями?

25.08.2011

Відмітку про кількість виданих марок акцизного податку у контракті (договорі) покупця марок (імпортера), якщо алкогольні напої і тютюнові вироби поставляються кількома партіями, проставляє Регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, яке здійснювало видачу марок.

Читати далі »

І. Чи може СГ – імпортер здійснити вивезення (експорт) алкогольних напоїв (тютюнових виробів), що були ввезені на митну територію України з відповідними марками акцизного податку, та як маркується така продукція?

25.08.2011

Коротка: Продукція, призначена для експорту, маркується згідно з умовами відповідної угоди на експорт. Суб’єкт господарювання не може зняти з алкогольних напоїв марки акцизного податку, якими марковано таку продукцію, та зберігати, транспортувати, продавати на митній території України не маркова...

Читати далі »

ІІ. Чи може СГ – імпортер здійснити вивезення (експорт) алкогольних напоїв (тютюнових виробів), що були ввезені на митну територію України з відповідними марками акцизного податку, та як маркується така продукція?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Відповідно до п. 226.1 ст. 226 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв і тютюнових виробів чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов'язані...

Читати далі »

Які алкогольні напої вироблені в Україні та імпортовані підлягають маркуванню марками акцизного податку?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи потрібно маркувати алкогольні напої в тарі місткістю від 50 до 600 л.?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи необхідно при придбанні марок акцизного податку вітчизняними виробниками тютюнових виробів надавати до РУ ДСАТ ДПА України довідку про сплату суми акцизного податку, яка розрахована за ставками на готову продукцію?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Які документи повинен подати вітчизняний виробник алкогольних напоїв або тютюнових виробів для придбання марок акцизного податку?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »