Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний податок » Акцизні склади та контроль за сплатою податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І. Чи потрібно СГ, на виробничих та складських приміщеннях якого утворено акцизний склад, вести облік спирту, готової продукції та марок акцизного податку, якщо ведення такого обліку не передбачено наказом ДПА України від 11.01.11 №14 "Про затвердження П

25.08.2011

Суб’єкти господарювання, на виробничих та складських приміщеннях яких утворені акцизні склади відповідно до ст. ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зі змінами та доповненнями, ст. 230 Податкового кодексу України та Порядку роботи представників органів державної податкової служби на акцизних складах та податкових постах, затвердженим наказом ДПА України від 11.01.11 №14, не звільняються від ведення обліку спирту, готової продукції та марок акцизного податку відповідно до вимог нормативно-правових актів, що встановлюють правила ведення такого обліку.

Читати далі »

ІІ. Чи потрібно СГ, на виробничих та складських приміщеннях якого утворено акцизний склад, вести облік спирту, готової продукції та марок акцизного податку, якщо ведення такого обліку не передбачено наказом ДПА України від 11.01.11 №14 "Про затвердження

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Згідно з п. 230.11 ст. 230 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) основним завданням представника органу державної податкової служби на акцизних складах є здійснення постійного безпосереднього контролю за дотриманням установленого ...

Читати далі »

За допомогою яких засобів зв'язку представник органу ДПС на акцизному складі направляє довідку про відвантаження спирту, затверджену наказом ДПА України від 11.01.11 №14 (додаток 4), до органу ДПС за місцезнаходженням покупця спирту (п. 2.5 Наказу)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

На підставі якого документу представники органу ДПС на акцизному складі надають (виписують) дозвіл на відвантаження (відпуск) спирту при отриманні покупцем спирту в обсягах не більше 60 дал, якщо сума акцизного податку включена в ціну спирту та вартість

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи входить до повноважень представників органу ДПС на акцизному складі підприємства виробника лікеро - горілчаних виробів контроль за надходженням комплектуючих матеріалів (склотари, ковпачків, кришок, етикеток тощо) та де повинен бути розміщений податков

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »