Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи повинна філія торговельного підприємства, яка реалізує в оптово-роздрібній мережі алкогольні напої та пиво, сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Якщо підприємство здійснює оптову-роздрібну торгівлю алкогольними напоями та пива через філію, яка не зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності, платником збору є підприємство (головне підприємство, а не філія). У випадку коли філія, що здійснює оптово-роздрібну торгівлю алкогольними напоями та пива зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності в установленому законом порядку, така філія є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Читати далі »

Чи звільняється платник ЄП від сплати збору на розвиток виноградарства, сацівництва та хмелярства?

25.08.2011

В переліку податків і зборів, які не сплачує суб’єкт малого підприємства збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства відсутній, тому платник єдиного податку є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Читати далі »

Діє до 31.12.2009 Хто є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.

Читати далі »

Діє до 31.12.2009 Чи є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства виробник алкогольних напоїв, що реалізує продукцію власного виробництва?

25.08.2011

Виробники алкогольних напоїв, які також отримують ліцензію на право оптової торгівлі та реалізують продукцію власного виробництва не є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства у разі поставки продукції підприємствам оптової і роздрібної торгівлі, а є платником лише у разі реалізації продукції у роздрібній торгівлі безпосередньо споживачам.

Читати далі »

Чи є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства суб’єкт господарювання, який здійснює реалізацію алкогольних напоїв та пива через магазин безмитної торгівлі?

25.08.2011

Оскільки магазини безмитної торгівлі (спеціальні торговельні заклади) є підприємствами роздрібної торгівлі, які реалізують алкогольні напої та пиво громадянам та іншим кінцевим споживачам, то з виручки від реалізації цих напоїв необхідно нараховувати і сплачувати 1-відсотковий збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Читати далі »

Хто є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Закону України від 9 квітня 1999 року № 587-XIV "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" (з урахуванням змін, внесених Законом України від 05 березня 2009 року № 1067-VI "Про внесення змін до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівниц...

Читати далі »

Хто є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства при реалізації алкогольних напоїв та пива в оптово-роздрібній торгівельній мережі за договором комісії (доручення) та на яку дату виникають податкові зобов’язання, якщо комітент (

25.08.2011

У суб'єкта господарювання, що реалізує алкогольні напої та пиво в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування за договорами комісії/доручення, податкове зобов'язання виникає при здійсненні обороту з реалізації та отриманні коштів на свій рахунок або інших видів компенсації за продаж цієї продукції, оскільки об'єктом оподаткування збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є виручка – товарооборот, одержаний на всіх етапах реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива, у тому числі за операціями, що не передбачають оплати у грошовій формі Комісіонер та/або комітент (довіритель та/або повірений), що здійснюють оборот з реалізації алкогольних напоїв і пива є платниками збору, у разі отримання на свій рахунок коштів або інших видів компенсації за продаж цієї продукції, одержаний на всіх етапах реалізації.

Читати далі »