Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства » Порядок подання розрахунку збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи повинен виробник пива сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, якщо реалізує це пиво через фірмові магазини та пересувні пункту продажу?

25.08.2011

Так, повинен.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Як суми збору відобразити в звіті про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства відображається у звіті в розмірі одного відсотоку від обороту з реалізації алкогольних напоїв та пива, задекларованого в цьому звіті. Сума збору у звіті проставляється відповідно до Порядку, затвердженого наказом ДПА України від 28.03.2002р. №133

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Які терміни подання звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подається платником збору до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням щомісяця протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Який порядок подання звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Звіт може бути наданий органу державної податкової служби в електронній формі, приймається від платника збору канцелярією органу державної податкової служби або надсилається поштою.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Який порядок подання уточненого звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що містить виправлені помилки?

25.08.2011

Якщо платник збору самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданому ним звіті, то такий платник зобов’язаний подати уточнений звіт, що містить виправлені показники та довідку про суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які зменшують або збільшують податкові зобов'язання у результаті виправлення самостійно виявленої помилки в попередніх звітних періодах.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Який порядок заповнення Довідки про суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які зменшують або збільшують податкові зобов’язання у результаті виправлення самостійно виявленої помилки в попередніх звітних періодах?

25.08.2011

Довідка може бути заповнена від руки чорнильною чи кульковою ручкою або віддрукована, без виправлень і помарок. У рядках, де відсутні дані для заповнення, має бути проставлена риска. Довідка підписується фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності або керівником і головним бухгалтером юридичної особи (указуються їхні прізвища, ініціали, проставляються дата, місяць та рік складання довідки) та скріплюється печаткою.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Які документи подаються до податкового органу якщо за результатами подання уточненого звіту виникає потреба в поверненні надміру сплаченого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Якщо за результатами подання уточненого звіту виникає потреба в поверненні надміру сплаченого збору, то разом із таким звітом подається заява про повернення надміру сплаченого збору з дотриманням граничних термінів її подання.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Чи необхідно платнику податків подавати Звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, якщо протягом звітного місяця не проводилась реалізація алкогольних напоїв та пива?

25.08.2011

Ні. Якщо протягом звітного місяця суб’єкт підприємницької діяльності не реалізував в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво і не отримував виручку від такої реалізації, звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за цей місяць не подається.

Читати далі »

Діє до 02.03.2010 Якими нормативно – правовими актами необхідно керуватись при заповненні і поданні звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

При заповненні звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства необхідно керуватися нормами Закону України „Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства”, Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” та Порядку заповнення і подання звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Читати далі »

І. За яких умов СГ, що припиняє реалізацію алкогольних напоїв та пива, може не надавати до органу ДПС розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

Суб'єкт підприємницької діяльності може надати податковому органу, на обліку в якому він перебуває, письмове повідомлення (заяву) про припинення в подальшому господарської діяльності з реалізації алкогольних напоїв і пива в оптовій та/або в роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування, якщо він протягом поточного року припиняє продаж зазначеної продукції та у подальшому не передбачає її реалізацію. Для суб'єкта підприємницької діяльності, що здійснював реалізацію алкогольних напоїв додатковою умовою є одночасне завершення строку дії ліцензії або отримання податковим органом письмового повідомлення про анулювання ліцензії на реалізацію в оптовій та/або в роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольних напоїв. У цьому випадку суб'єкт підприємницької діяльності може не надавати розрахунок, починаючи із податкового звітного періоду (місяця) наступного за місяцем отримання податковим органом таких документів.

Читати далі »

ІІ. За яких умов СГ, що припиняє реалізацію алкогольних напоїв та пива, може не надавати до органу ДПС розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) та ст. 252, 254 Цивіль...

Читати далі »

Як заповнюється колонка 2 "Вид товару" розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, а також в яких грошових одиницях складається розрахунок (у гривнях з копійками чи без копійок)?

25.08.2011

У відповідних клітинках колонки 2 "Вид товару" розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі – розрахунок) зазначаються алкогольні напої та/або пиво окремими рядками без їх деталізації. При заповненні розрахунку дані про виручку від реалізації алкогольних напоїв та/або пива і її суму, що підлягає оподаткуванню (колонки 3-9) зазначаються у гривнях з копійками, а сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету (колонка 10) проставляється у гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.

Читати далі »

В які строки подається розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та які строки його сплати?

25.08.2011

Платники збору подають щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, розрахунок суми збору до органу державної податкової служби за місцем перебування на податковому обліку. Суму збору, зазначену в розрахунку, платник збору зобов'язаний сплатити протягом десяти календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання розрахунку.

Читати далі »

Чи потрібно подавати до органу ДПС розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, якщо у звітному періоді суб’єкт підприємницької діяльності не здійснював реалізацію алкогольних напоїв та пива в оптово-роздрібній торговельній

25.08.2011

Якщо суб’єкт господарювання, у звітному періоді не здійснював реалізацію алкогольних напоїв та пива в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування, але зареєстрований як платник збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (відкрито картку особового рахунку платника збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства), то такий суб’єкт господарювання повинен згідно з нормами діючого законодавства подавати розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства з нульовим значенням (у випадку незаповнення графи такого розрахунку прокреслюються).

Читати далі »

Як заповнюється колонка 2 "вид товару" розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства при поданні уточнюючого розрахунку за період до набрання чинності наказу ДПА України від 01.12.09 №671 (щодо розмежування виручки за видами

25.08.2011

Платник збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, який самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданому ним Звіті, зобов'язаний подати уточнений розрахунок, що містить виправлені показники за новою формою, але без розмежування отриманої виручки за видами товару: алкогольнім напої та і пиво.

Читати далі »

Як заповнюється уточнюючий розрахунок, якщо платник збору правильно визначив у розрахунку загальну суму виручки від реалізації алкогольних напоїв та/або пива, але допустив помилку при розподілі виручки за видами діяльності або формами цивільно-правови

25.08.2011

Для виправлення показників платник збору повинен подати уточнюючий розрахунок з виправленими показниками, та довідку, в якій рядки 1 - 5 прокреслюються, а у рядку 6 зазначається зміст помилки.

Читати далі »

Чи потрібно платнику збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подавати розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, якщо у звітному періоді не було реалізації алкогольних напоїв та пива в оптово-роздрібній

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платник збору зобов’язаний щомісячно подавати розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства до податкових органів, незалежно від того, здійснювались протягом звітного періоду платником збору операції з реалізації в оптово-роздрібній торговельній мере...

Читати далі »

Чи підлягає зменшенню об’єкт оподаткування збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства у разі часткового повернення раніше реалізованих алкогольних напоїв та пива?

25.08.2011

Порядок зменшення об’єкту оподаткування збором у разі повернення раніше реалізованих алкогольних напоїв і пива Законом № 587 не передбачено. Тому об’єкт оподаткування збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства зменшенню не підлягає.

Читати далі »

Чи необхідно СГ, який отримав ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, але діяльність з продажу алкогольних напоїв з моменту отримання ліцензії не здійснював, подавати до органу ДПС розрахунок збору на розвиток виноградарства, садівницт

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 15., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »