Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Податковий кредит при іпотечному житловому кредитуванні »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податків при реалізації права на податковий кредит на іпотечне житлове кредитування підтвердити суму сплачених відсотків меморіальним ордером банківської установи?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з п. 1.16 ст. 1 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі - Закон), податковий кредит визначено як суму (вартість) витрат, понесених платником податку, на які дозволяється зменшення суми його загального річного оподатковуваного доходу звітного року у вигляді заробітної плати, у визначених цим Законом випадках. Відповідно до п. 5.3 ст. 5 Закону платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року витрати, фактично понесені ним протягом такого звітного року. При цьому відповідно до пп. 5.2.1 п. 5.2 ст. 5 Закону понесені витрати мають бути підтверджені платником податку документально. Водночас, Законом не визначено можливості застосування платником податку як підтверджуючих документів для нарахування податкового кредиту будь-яких довідок, зокрема, довідок банківських установ про проведення платежів. З врахуванням наведеного, при реалізації платником податку права на податковий кредит, меморіальний ордер може бути застосований як документ, підтверджуючий понесення витрат, в разі, коли в цьому розрахунковому документі зазначено ПІП такого платника податку як особи, яка здійснила даний платіж та зазначений документ відповідає умовам оформлення розрахункових документів. Роз’яснення з даного питання надано листом ДПА України від 31.10.08 № 22347/7/17-0717.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.