Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Податковий кредит на страхування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яку суму понесених витрат має право включити до складу податкового кредиту звітного року платник податку при страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом

25.08.2011

Платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року суму витрат, фактично понесені ним протягом такого звітного року ( на сплату за власний рахунок,) при страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом або на банківський пенсійний депозитний рахунок на користь такого члена сім'ї чи за їх сукупністю - 50 відсотків суми, у розрахунку на кожного застрахованого члена сім`ї, що становить 470 грн. у 2009 році та 445 грн. - 2008 році. Якщо члени сім'ї платника податку першого ступеня споріднення були застраховані його працедавцем або працедавець є вкладником недержавних пенсійних фондів чи пенсійних депозитних рахунків на їх користь, то гранична сума зменшується для відповідної застрахованої особи або учасника недержавного фонду на суму страхових внесків або внесків до недержавних пенсійних фондів чи на пенсійні депозитні рахунки, сплачених його працедавцем протягом такого звітного податкового року.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку суму понесених витрат має право включити до складу податкового кредиту звітного року платник податку, сплачених за власний рахунок страхових або пенсійних внесків страховику-резиденту чи недержавному пенсійному фонду?

25.08.2011

Платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року суму витрат, фактично понесені ним протягом такого звітного року, при страхуванні або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом або на банківський пенсійний депозитний рахунок чи за їх сукупністю – суму в розмірі 1220 грн. у 2010 р. (940,00 грн. - в 2009 році) у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування. Якщо платник податку був застрахований його працедавцем або працедавець є вкладником недержавних пенсійних фондів чи пенсійних депозитних рахунків на його користь, то вищезазначена гранична сума зменшується для відповідної застрахованої особи або учасника недержавного фонду на суму страхових внесків або внесків до недержавних пенсійних фондів чи на пенсійні депозитні рахунки, сплачених його працедавцем протягом такого звітного податкового року

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податку включити до складу податкового кредиту звітного року, сплачені за власний рахунок страхові або пенсійні внески страховику-резиденту чи недержавному пенсійному фонду, за умови укладання договору в іноземній ва

25.08.2011

Платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року суму витрат, фактично понесені ним протягом такого звітного року, при страхуванні або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом або на банківський пенсійний депозитний рахунок чи за їх сукупністю – суму в розмірі 1220 грн. у 2010 р. (940,00 грн. - в 2009 році) у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування. Перерахунок з іноземної валюти здійснюється за офіційним обмінним валютним курсом, що встановлений Національним банком України на день включення до податкового кредиту страхових або пенсійних внесків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податку включити до складу податкового кредиту звітного року кошти, які сплачені за страхування рухомого майна?

25.08.2011

Відсутні законодавчі підстави щодо включення до складу податкового кредиту суми коштів, сплаченої платником податку за страхування рухомого майна.

Читати далі »