Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Податкова соціальна пільга 200 відсотків »

Діє до 01.01.2011 В якому розмірі до місячного оподатковуваного доходу, отримуваного у вигляді заробітної плати, застосовується ПСП для платника податку, який є учасником бойових дій під час Другої світової війни?

Надрукувати документ
25.08.2011

відповіді ідентичні: Згідно з пп.6.1.3 п.6.1 ст.6 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-ІV “Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі - Закон) сума податкової соціальної пільги для платника податку, який є учасником бойових дій під час Другої світової війни, застосовується у розмірі, що дорівнює 200 відсоткам суми пільги, визначеної за правилами пп. 6.1.1 п. 6.1 ст.6 Закону, тобто в 2010 році – 869 грн. (434,50 грн. х 200 %), в 2009 р. – 605 грн. (302,50 грн. х 200%), за умови, що дохід, нарахований на користь такого платника податків протягом звітного податкового місяця як заробітна плата не перевищує суми, яка дорівнює сумі місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 гривень (у 2010 році – 1220 грн., у 2009 році - 940 грн. на місяць), згідно вимогам пп.6.5.1 п.6.5 ст.6 цього Закону.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.