Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Порядок надання документів для отримання податкової соціальної пільги

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати платнику податку, який утримує дитину-інваліда І чи ІІ групи віком до 18 років, для отримання ПСП?

25.08.2011

Для застосування податкової пільги платник податку повинен подати: - заяву про застосування податкової пільги; - копію свідоцтва (дублікати свідоцтва) про народження дитини (дітей)або документ про підстави запису про батька дитини в Книзі реєстрації актів цивільного стану; - пенсійне посвідчення дитини або довідку медико-соціальної експертизи для заявника, який утримує дитину-інваліда віком від 16 до 18 років; - медичний висновок, виданий закладами та установами МОЗ у встановленому порядку, але не більше як до місяця досягнення дитиною-інвалідом 16 років (якщо із заявою звертається платник податку, який утримує дитину-інваліда до 16-річного віку).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку, який був насильно вивезений з території колишнього СРСР під час Другої світової війни?

25.08.2011

Для застосування податкової соціальної пільги платник податку повинен подати заяву про застосування податкової соціальної пільги та посвідчення жертви нацистських переслідувань за встановленим зразком, або довідки, видані компетентними органами, чи документи, які містять необхідні відомості про факт насильного вивезення з території колишнього СРСР під час Другої світової війни на територію держав, що перебували у стані війни з колишнім СРСР або були окуповані фашистською Німеччиною та її союзниками.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку колишньому в’язню концтабору?

25.08.2011

Для застосування податкової соціальної пільги платник податку повинен подати заяву про застосування податкової соціальної пільги та посвідчення жертви нацистських переслідувань за встановленим зразком.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку учаснику бойових дій під час Другої світової війни?

25.08.2011

Для застосування податкової пільги платник податку повинен подати заяву про застосування податкової пільги та посвідчення учасника бойових дій за встановленим зразком, видане відповідними органами, або документи що підтверджують участь у бойових діях під час Другої світової війни, чи довідки, видані органами Міноборони, МВІ, СБУ, Службою зовнішньої розвідки, Управлінням державної охорони, МЗС.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку Герою України?

25.08.2011

Для застосування податкової пільги платник податку повинен подати заяву про застосування податкової соціальної пільги та орденську книжку Героя України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку, який має троє чи більше дітей віком до 18 років?

25.08.2011

Для застосування податкової пільги платник податку повинен подати: - заяву про застосування податкової пільги; - копію свідоцтва (дублікати свідоцтва) про народження дитини (дітей)або документ про підстави запису про батька дитини в Книзі реєстрації актів цивільного стану; - копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо з заявою звертається опікун або піклувальник).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати платнику податку - самотній матері або самотньому батьку (опікуну, піклувальнику), які мають дитину віком до 18 років для отримання ПСП?

25.08.2011

Для застосування податкової пільги платник податку повинен подати: - заяву про застосування податкової пільги: - копію свідоцтва (дублікати свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ про підстави запису про батька дитини в Книзі реєстрації актів цивільного стану; - копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо з заявою звертається опікун або піклувальник); - паспорт та свідоцтво про народження заявника.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою формою працівники повинні подавати заяву на ПСП?

25.08.2011

Заяву на податкову соціальну пільгу подають за формою, визначеною центральним податковим органом (наказ ДПАУ від 30.09.03р. N461).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи є підставою для отримання ПСП інвалідом ІІ групи?

25.08.2011

Інваліди I або II групи, у тому числі інваліди з дитинства, для застосування податкової соціальної пільги крім заяви про її застосування подають пенсійне посвідчення або довідку медико-соціальної експертизи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно платникам податків щорічно поновлювати вже подані раніше заяви на застосування ПСП?

25.08.2011

Не потрібно.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку якому присуджено довічну стипендію як громадянину, який зазнав переслідування за правозахисну діяльність?

25.08.2011

Для застосування податкової соціальної пільги платник податку повинен подати заяву про застосування податкової пільги та копію акта Президента України про призначення зазначеної стипендії.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання ПСП платнику податку, яка є вдовою?

25.08.2011

Для застосування податкової пільги платник податку повинен подати: - заяву про застосування податкової пільги; - паспорт; - свідоцтво про укладання шлюбу; - свідоцтво про смерть чоловіка.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно платникам податків щорічно поновлювати документи для отримання ПСП за окремими підставами (мають 3 дітей,самотня мати,тощо)?

25.08.2011

Оскільки обставини щодо надання підвищеного розміру податкової соціальної пільги можуть змінюватись, то у разі отримання такої пільги платникам податків необхідно щорічно поновлювати документи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи повинні надати особи, які мають та виховують трьох і більше дітей, з метою підтвердження факту виховання дітей та для отримання 200 % податкової соціальної пільги?

25.08.2011

Якщо кожен із подружжя бажає скористатися правом на застосування до його доходу податкової соціальної пільги, визначеної частиною "е" пп. 6.1.3 п. 6.1 ст. 6 Закону, то разом із поданням до підприємства заяви щодо її застосування подаються, крім документів, визначених у Порядку надання документів та їх складу при застосуванні податкової соціальної пільги, документи, що підтверджують факт виховання кожним з них дітей.

Читати далі »