Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Ставки податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 24.11.2009 Яка ставка ПДФО буде застосовуватись до позитивної різниці, яка виникла в результаті дострокового розірвання договору з фондом фінансування будівництва?

25.08.2011

Різниця, яка виникла в внаслідок підвищення собівартості нерухомого майна включається до складу загального оподатковуваного доходу фізичної особи та оподатковується за ставкою 15%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка ПДФО буде застосовуватись до позитивної різниці, яка виникла в результаті дострокового розірвання договору з фондом фінансування будівництва?

25.08.2011

Різниця, яка виникла в внаслідок підвищення собівартості нерухомого майна включається до складу загального оподатковуваного доходу фізичної особи та оподатковується за ставкою 15%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою оподатковуються доходи ФО - нерезидента (орендодавця), отримані від надання в оренду (лізинг) нерухомого майна, розташованого на території України?

25.08.2011

Дохід фізичної особи - нерезидента (орендодавця), отриманий від надання в оренду (лізинг) нерухомого майна, розташованого на території України, оподатковуються при виплаті та за рахунок такого доходу за ставкою 30 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковуються виплати, які нараховані до 1 січня 2004 року, але виплачуються після набуття чинності Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”?

25.08.2011

Доходи платника податку, нараховані за наслідками податкових періодів до 1 січня 2004 року, оподатковуються за ставками, що діяли до 1 січня 2004 року, незалежно від дати їх фактичної виплати, тобто за ставками прогресивної шкали оподаткування відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який розмір ставки ПДФО встановлений з 1 січня 2007 року?

25.08.2011

Згідно з п.7.1 ст.7 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-ІV “Про податок з доходів фізичних осіб” ставка податку з доходів фізичних осіб з 1 січня 2007 року встановлена на рівні 15 відсотків від об’єкта оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка податку встановлена при виплаті викупної суми при достроковому розірванні страхувальником договору довгострокового страхування життя?

25.08.2011

Податковий агент утримує та сплачує (перераховує) до бюджету податок за ставкою 15 % викупної суми при достроковому розірванні страхувальником договору довгострокового страхування життя.

Читати далі »

Діє до 31.12.2009 З якого часу вводиться в дію ст.4 Закону України "Про підвищення престижності шахтарскої праці" щодо запровадження ставки податку з доходів шахтарів 10 відсотків від заробітної плати, враховуючи вимоги пп.22.2 ст.2 Закону України "Про по

25.08.2011

Ставка податку з доходів шахтарів у розмірі 10 відсотків від заробітної плати та інших доходів, що отримують за місцем основної роботи працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, встановлена ст. 4 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці", може застосовуватися після внесення змін до ст. 7 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковується заробітна плата, яка нарахована та виплачена ФО у поточному році на підставі рішення суду за час вимушеного прогулу за періоди до 1 січня 2004 року?

25.08.2011

Заробітна плата, яка нарахована податковим агентом на користь фізичної особи на підставі рішення суду за час вимушеного прогулу за періоди до 1 січня 2004 року та виплата якої здійснюється у поточному році, підлягає оподаткуванню прибутковим податком за нормами діючого на той час Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" за ставками прогресивної шкали оподаткування, встановленими Указом Президента України від 13 вересня 1994 року № 519 "Про збільшення неоподатковуваного мінімуму та ставками прогресивного оподаткування доходів громадян".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка податку з доходів шахтарів-працівників, які видобувають вугілля, залізну руду, руди кольорових і рідкісних металів, марганцеві та уранові руди, працівників шахтобудівних підприємств, які зайняті на підземних роботах повний роб

25.08.2011

З 1 січня 2010 року ставка податку становить 10 відсотків від об'єкта оподаткування з доходів шахтарів-працівників, які видобувають вугілля, залізну руду, руди кольорових і рідкісних металів, марганцеві та уранові руди, працівників шахтобудівних підприємств, які зайняті на підземних роботах повний робочий день, та працівників державних воєнізованих аварійно-рятувальних служб (формувань) у вугільній промисловості.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується ставка ПДФО в розмірі 10 % до лікарняних (зокрема, перших п’яти днів), які оплачуються шахтарям – працівникам?

25.08.2011

Пільгове оподаткування згідно із п. 9.13 ст. 9 та п. 7.4 ст. 7 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" розповсюджується виключно на нараховані доходи платників податків - шахтарів за фактично відпрацьований час. Оскільки, оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок власних коштів підприємства не включається до фонду оплати праці, тобто підприємством не здійснюється нарахування внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, то дохід у вигляді даних виплат включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку, але оподатковується на загальних підставах, тобто за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Яка ставка ПДФО застосовується при оподаткуванні заробітної плати шахтаря, який відноситься до працівників, зайнятих повний робочий день на підземних роботах (пп. "а" Списку N 1), але один день на тиждень, згідно колективної угоди, пра

25.08.2011

Відповідно до п. 7.4 ст. 7 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі – Закон), ставка податку становить 10 відсотків від об'єкта оподаткування з доходів шахтарів-працівників, які видобувають вугілля, залізну руду, руди к...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яка ставка ПДФО застосовується при оподаткуванні заробітної плати шахтаря, який відноситься до працівників, зайнятих повний робочий день на підземних роботах (пп. "а" Списку N 1), але один день на тиждень, згідно колективної угоди, пр

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. І. Тому при вирішенні питання застосування ставки 10 відсотків у випадках, коли платниками, зазначеними у п. 7.4 ст. 7 Закону, частина звітного місяця була відпрацьована на роботі за професією, що не входить до переліку відповідних професій із Списку N ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка ПДФО застосовується при оподаткування спадщини (подарунку), яка отримана ФО – іноземцем на території України та має довідку – підтвердження статусу резидента України?

25.08.2011

Якщо фізична особа – іноземець протягом поточного року отримала спадщину на території України та має довідку – підтвердження статусу резидента України, то оподаткування спадщини (подарунку) відбувається за правилами та за ставками, встановленими ст. 13 (ст. 14) Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”, як для резидентів України, за умови, що інше не передбачено міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких дала Верховна Рада України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою оподатковуються кошти за щорічну відпустку та компенсація за невикористану відпустку шахтарям, зайнятих повний робочий день на підземних роботах ?

25.08.2011

Доходи, отримані шахтарями, зайнятими повний робочий день на підземних роботах, у вигляді коштів за щорічну відпустку та компенсації за невикористану відпустку, оподатковуються за ставкою 10%.

Читати далі »