Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування дивідендів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються дивіденди, які виплачує платник ЄП - ФО у грошовій формі?

25.08.2011

Суб’єкт малого підприємництва - платник єдиного податку, який при нарахуванні та виплачує дивідендів фізичним особам є податковим агентом та зобов’язаний утримати податок за ставкою 15%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку ставку податку повинна застосовувати ЮО – резидент при нарахуванні дивідендів своєму засновнику – нерезиденту – ФО?

25.08.2011

Із суми дивідендів, нарахованих нерезиденту, утримують податок за ставкою 15%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується дохід резидента України у вигляді дивідендів, які він отримує із-за кордону?

25.08.2011

Особа, яка отримала дивіденди з-за кордону повинна відобразити їх у річній податковій декларації, після чого такий отримувач дивідендів зобов’язаний сплатити податок за ставкою 15%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно подавати Податковий розрахунок (із прочерками), за місяць протягом якого дивіденди не нараховувались?

25.08.2011

Непотрібно. Податковий роз-рахунок резидента, що нараховує диві-денди платникам податку з доходів фізичних осіб не є періодичною звітністю і має подаватись безпосередньо за фактом нарахування дивідендів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких випадках нараховані дивіденди не є об’єктом оподаткування ПДФО?

25.08.2011

Сума дивідендів, які нараховуються на користь платника податку у вигляді акцій (часток, паїв), емітованих юридичною особою-резидентом, що нараховує такі дивіденди, за умови, коли таке нарахування ніяким чином не змінює пропорцій (часток) участі всіх акціонерів (власників) у статутному фонді емітента, та внаслідок чого збільшується статутний фонд такого емітента на сукупну номінальну вартість таких нарахованих дивідендів не є об'єктом оподаткування податком з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо дивіденди нараховані у 2003 році, а виплата здійснюється у 2007 році, то яким чином будуть оподатковуватися дані виплати?

25.08.2011

Оподаткування дивідендів, нарахованих юридичною особою –емітентом корпоративних прав на користь власника таких корпоративних прав за наслідками роботи у 2003 році, виплата яких здійснюватиметься у 2009 році, провадитиметься при їх виплаті із застосування положень Декрету Кабінету Міністрів України „Про прибутковий податок з громадян” (пп.. „т” п. 1ст. 5).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Коли та в якому випадку підприємству потрібно здавати „Податковий розрахунок резидента, що виплачує дивіденди платникам податку з доходів фізичних осіб”?

25.08.2011

Згідно з пп. 9.3.3 п.9.3 ст.9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” резидент, що виплачує дивіденди платнику цього податку, надає податковому органу у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду, податковий розрахунок про нарахов...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають оподаткуванню ПДФО та за якою ставкою суми дивідендів, що підприємство виплачує своїм акціонерам?

25.08.2011

Дивіденди, які нараховані платнику податку емітентом корпоративних прав-резидентом, що є фізичною або юридичною особою, підлягають оподаткуванню за ставкою 15 %.

Читати далі »