Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування виграшів та призів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковуються виграші та призи, отриманих ФО під час проведення розіграшів, які проводяться з рекламною метою?

25.08.2011

Оподаткування виграшів та призів, отриманих платниками податку під час проведення розіграшу, який проводиться з рекламною метою, здійснюється за ставкою 30 %. Суб’єкт підприємництва, який проводить розіграш, нараховує та перераховує податок з доходів фізичних осіб до бюджету протягом банківського дня, наступного за днем видачі виграшу чи призу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який розмір ПДФО утримується при отриманні виграшу?

25.08.2011

При отриманні призу застосовується ставка податку в розмірі 30%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування подарунків у вигляді коштів, одержаних під час проведення розіграшів?

25.08.2011

Кошти, одержані під час проведення розіграшів, оподатковуються за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином проводиться персоніфікація ФО – відвідувачів гральних закладів?

25.08.2011

Фізична особа – резидент чи нерезидент зобов’язана пред’явити паспорт при вході до грального закладу. Службова особа грального закладу зобов’язана занести до журналу персоніфікації фізичних осіб - відвідувачів гральних закладів відомості про серію та номер такого паспорта, ім’я та прізвище його власника, його громадянство, а у разі коли така особа є громадянином України – зареєстроване місце його проживання. Журнал має бути пронумерований, прошнурований, скріплений печаткою органу державної податкової служби, завірений підписом керівника цього органу за місцезнаходженням (місцем проживання) фізичної особи - підприємця, який утримує гральний заклад, з наданням реєстраційного номера. Журнал реєструється для кожного грального закладу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок видачі та оформлення довідки про виграш в азартні ігри та понесені у зв’язку з цим витрати?

25.08.2011

Згідно з п.6 Порядку обліку доходів фізичних осіб у гральних закладах та персоніфікації таких осіб, затвердженого наказом ДПА України від 20.10.03 №494, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.11.03 за №1016/8337 (далі-Порядок), на вимогу фізичної особи – гравця службова особа грального ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються призи або подарунки, які надають навчальні заклади за рахунок коштів, що повністю або частково фінансуються з бюджету дітям за участь у олімпіадах або змаганнях?

25.08.2011

Якщо навчальний заклад затверджує програму олімпіади чи програму змагання, в якій передбачено надання призів учням за рахунок коштів одержуваних закладами і установами освіти і науки, що повністю або частково фінансуються з бюджету, (з конкретним визначенням їх напрямів, умов надання та кошторисом), то такі призи не підлягають оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка ПДФО застосовується у разі виграшу в букмекерській конторі? Чи враховуються витрати, понесені гравцем?

25.08.2011

Платник податку, який отримує дохід у вигляді виграшу, зобов’язаний включити до складу загального оподатковуваного річного доходу позитивну різницю між сумою такого доходу і документально підтвердженими витратами, понесеними у зв'язку з отриманням такого доходу протягом звітного податкового року та сплатити податок з доходів фізичних осіб за ставкою 30 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно заповнювати журнал персоніфікації ФО – відвідувачів гральних закладів (а саме графи, № довідки, виграш, витрати, дохід) у разі якщо гравці не вимагають довідки?

25.08.2011

Враховуючи, що довідка видається на вимогу фізичної особи – гравця, то графи 6, 7, 8 та 9 журналу заповнюються лише у разі її видачі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування вартість придбаних платником податку від не працедавця за ціною 1 грн. товарів у ході рекламної акції, при значному перевищенні дійсної вартості товару?

25.08.2011

Вартість доходів платника податку у вигляді знижки з ціни товарів, що перевищує звичайну, розраховану за правилами визначення звичайних цін, отриманих від осіб, визначених Законом податковими агентами (як працедавців, так і інших осіб), включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу такого платника податку. Податковий агент провадить оподаткування зазначених доходів за ставкою 15 % з урахуванням вимог ст. 8 та 16 Закону України від 22.05.2003р. №889 "Про податок з доходів фізичних осіб" та з повідомленням про це у встановленому порядку податковим органам за формою N 1 ДФ.

Читати далі »