Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування благодійної допомоги

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не підлягає включенню до оподатковуваного доходу, який надавався резидентами - ЮО на користь платника податку протягом звітного року?

25.08.2011

Згідно пп. 9.7.3 п.9.7 ст.9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-ІV „Про податок з доходів фізичних осіб” не підлягає включенню до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, яка надається протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, щ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є матеріальна допомога, яка отримана ФО похилого віку від благодійної організації, його оподатковуваним доходом, якщо виплачується щомісяця, в незначних розмірах? Чи необхідно зазначати дані суми в податковому розрахунку за ф. № 1-ДФ?

25.08.2011

Не оподатковується, якщо на платника податку поширюється право на одержання податкової соціальної пільги та розмір такої допомоги не перевищує сукупно за 2010 році – 1220 грн. (за 2009 рік - 940 грн.).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який максимальний розмір нецільової матеріальної допомоги не підлягає оподаткуванню ПДФО у звітному році?

25.08.2011

В 2010 році максимальний розмір нецільової матеріальної допомоги, який не підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб складає 1220 гривень, за умови, що на такого платника податку поширюється право на отримання податкової соціальної пільги (у 2009 році – 940 грн.)

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується коефіцієнт, згідно п.п.3.4 ст. 3 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" при оподаткуванні матеріальної допомоги?

25.08.2011

Ні, так як матеріальна допомога нараховується та виплачується в грошовій формі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування нецільової благодійної допомоги, яка надається ЮО–резидентами?

25.08.2011

Не підлягає включенню до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, яка надається резидентами - юридичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує у 2010 році – 1220 грн. (у 2009 році 940 грн.). Отримувати її мають право тільки ті фізичні особи, на яких поширюється право на отримання податкової соціальної пільги. Сума перевищення допомоги над вказаним розміром піддягає оподаткуванню у джерела виплати за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Колишній працівник підприємства (пенсіонер) до дня Перемоги отримує матеріальну допомогу. Чи утримується ПДФО з даної виплати?

25.08.2011

У непрацюючих громадян, у тому числі і пенсіонерів, що не одержують заробітну плату, незалежно яким податковим агентом провадиться їм виплата матеріальної допомоги, така допомога у розмірі, що не перевищує у 2010 році 1220 грн. сукупно на рік не підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб. Сума перевищення допомоги над вказаним розміром оподатковується за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковуються благодійні внески що перераховуються резидентами та нерезидентами України для проведення операції у іноземній лікарні ФО резиденту України у випадку перерахування коштів на рахунок лікарні?

25.08.2011

Оскільки благодійні внески перераховані резидентами України для компенсації вартості платних послуг з лікування на рахунок неакредитованому в Україні закладу охорони здоров’я, то такі внески оподатковуються за ставкою 15 %. Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку - їх отримувача, який зобов'язаний подати річну податкову декларацію та сплатити податок з доходів фізичних осіб за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога надана школі інтернату?

25.08.2011

Благодійна допомога, надана школі - інтернату для розподілу благодійної допомоги між особами, що не досягли 18-річного віку та перебувають у таких закладах, не підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно відділенню Червоного Хреста утримувати ПДФО при перерахуванні коштів з благодійного рахунку, відкритого у відділенні Червоного Хреста для надходження коштів від ЮО та ФО на лікування ФО - резидента на рахунок ФО?

25.08.2011

Оскільки благодійний рахунок у відділенні Червоного Хреста відкритий для акумулювання коштів, що надходять від юридичних та фізичних осіб, то при перерахуванні цих коштів безпосередньо фізичній особі, відділення Червоного Хреста зобов’язано утримати та перерахувати до бюджету податок з доходів фізичних осіб з суми благодійної допомоги, яка сукупно перевищила 1220 грн. у 2010 році.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Чи підлягає оподаткуванню благодійна допомога, яка надана у вигляді житлових будинків ФО, що постраждали внаслідок стихійного лиха, якщо розподіл цих будинків здійснюється керівництвом благодійного фонду, а не органами місцевого самовряд

25.08.2011

Враховуючи те, що благодійна допомога, яка надається у вигляді житлових будинків фізичним особам, постраждалим внаслідок стихійного лиха, розподіляється благодійним фондом, а не органами місцевого самоврядування, то вартість цих будинків підлягає включенню до складу загального оподатковуваного доходу платника податку та оподатковується за ставкою 15 %, з врахуванням умов пп. 9.7.3 п. 9.7 ст. 9 Закону, незалежно від того, що кошти на будівництво даних будинків перераховуються благодійним фондом на розрахунковий рахунок будівельної організації. При цьому, Законом України „Про систему оподаткування” місцевим радам надано право встановлювати додаткові пільги щодо оподаткування у межах сум, що надходять до їх бюджетів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи потрібно надати платнику податків, який виховує трьох і більше дітей, для отримання неоподаткованої цільової благодійної допомоги та чи мають таке право обидва батьки чи тільки один із них?

25.08.2011

Оподаткування благодійної, в тому числі матеріальної, допомоги провадиться згідно із положеннями п. 9.7 ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі - Закон). Для цілей оподаткування благодійна допомога поділяється н...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується благодійна допомога надана безпосередньо батькам - вихователям дитячого будинку сімейного типу?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби надає тільки уніфіковані відповіді на запитання платників податків. Для отримання вичерпної відповіді на конкретне ситуативне запитання рекомендуємо звернутися до органів ДПС за місцем реєстрації (проживання) з дода...

Читати далі »