Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування доходів, отриманих за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійних вкладів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Яка ставка податку встановлена для коштів, які виплачуються ФО з його пенсійного вкладу у зв'язку з достроковим розірванням договору пенсійного вкладу?

25.08.2011

Відповідно до п.п.„г” п.п 9.8.2 п. 9.8 ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб,” із змінами та доповненнями, (далі Закон), податковий агент утримує та сплачує (перераховує) до бюджету податок за ставкою, визначеною у п. 7.1 статті 7 Закону ( 1...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка податку встановлена для сум регулярних та послідовних виплат (ануїтетів) за договором довгострокового страхування життя та пенсійних виплат за договором пенсійного вкладу, виплат довічної пенсії ФО?

25.08.2011

Відповідно до п.п.”б” п.п 9.8.2 п. 9.8 ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб,” із змінами та доповненнями, (далі Закон), податковий агент утримує та сплачує (перераховує) до бюджету податок за ставкою, визначеною у п. 7.1 статті 7 Закону (15 %...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка податку встановлена для одноразової страхової виплати за договором довгострокового страхування життя а також для сум виплат пенсії на визначений строк, що проводиться з недержавного пенсійного фонду, учаснику фонду?

25.08.2011

Податковий агент утримує та сплачує (перераховує) до бюджету податок за ставкою 15 % від 60 відсотків суми одноразової страхової виплати за договором довгострокового страхування життя при досягненні застрахованою особою певного віку, обумовленого у такому страховому договорі, чи при її дожитті до закінчення строку договору а також від сум виплат пенсії на визначений строк, що проводиться з недержавного пенсійного фонду учаснику фонду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковуються ПДФО виплати за договором пенсійного вкладу, одержані спадкоємцями першого ступеня споріднення?

25.08.2011

Відповідно до п.п 9.8.4 п. 9.8 ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі Закон), дохід у вигляді страхової виплати або виплати за договором пенсійного вкладу чи за договором недержавного пенсійного забезпечення, що...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто буде виступати податковим агентом при виплаті платнику податку сум пенсійних виплат із системи недержавного пенсійного забезпечення?

25.08.2011

Податковим агентом платника податку - вкладника за договором пенсійного вкладу, учасника недержавних пенсійних фондів є адміністратор недержавних пенсійних фондів, який здійснює нарахування виплат за договором пенсійного вкладу та за договором з недержавним пенсійним фондом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які виплати, одержані ФО від страховиків - резидентів або адміністраторів недержавних пенсійних фондів не оподатковуються ПДФО?

25.08.2011

Відповідно до п.п 9.8.3 п. 9.8 ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб”, із змінами та доповненнями, не підлягають оподаткуванню при їх нарахуванні (виплаті) наступні суми: регулярних та послідовних виплат (ануїтетів) за договором довгостроко...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи входить до терміну "заробітна плата" сплачені працедавцем-резидентом за свій рахунок суми за договорами довгострокового страхування життя ?

25.08.2011

Під терміном "заробітна плата" розуміються, зокрема, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати та винагороди, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв'язку з відносинами трудового найму згідно із законом. У даному випадку сплачені працедавцем-резидентом за свій рахунок суми за договорами довгострокового страхування життя є додатковим благом від працедавця, але сплачені суми у розмірі не більше у 2010 році – 1220 грн. на місяць, у 2009 році - 940 грн. (не включаються до складу загального місячного оподатковуваного доходу і не підпадають під термін "заробітна плата".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню сума внесків за договорами довгострокового страхування життя платника податків, яка перерахована працедавцем за свій рахунок, якщо річна страхова сума перерахована авансом за весь рік (одним платіжним документом

25.08.2011

Внесок за договорами довгострокового страхування життя працівника, що перевищує встановлений законом рівень (у 2010 році – 1220 грн., у 2009 році – 940 грн.), тобто різниця, підлягає оподаткуванню у складі його загального місячного оподатковуваного доходу за ставкою 15 %, незалежно від того, що сплата здійснена авансом за весь рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються доходи, нараховані платнику податків (ФО) - учаснику фонду банківського управління за договором довірчого управління, укладеного з уповноваженим банком?

25.08.2011

Не підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб (не відображаються в його річній податковій декларації) та не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку у межах норм, передбачених Законом України „Про податок з доходів фізичних осіб”, доходи, нараховані платнику податків – учаснику фонду банківського управління за договором довірчого управління, укладеного з уповноваженим банком відповідно до закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума страхової виплати згідно з договором довгострокового страхування життя, укладеного ФО на користь члена сім'ї першого ступеня споріднення, у випадку смерті застрахованої особи, за умови що вигодонабувач

25.08.2011

Оподаткування страхових виплат, що сплачуються платнику податку за договорами довгострокового страхування життя, здійснюється згідно з законодавством та залежить від умов договору. Якщо в договорі про довгострокове страхування життя, смерть застрахованої особи визначена, як страховий випадок, то виплачувані вигодонабувачу страхові суми підлягають оподаткуванню згідно з п.п. "а" п.п.9.8.2 Закону. В інших випадках страхові виплати оподатковуються за ставкою, визначеною пунктом 7.1 статті 7 Закону (15%).

Читати далі »