Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування іноземних доходів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Протягом звітного року ФО працював в іноземній державі та отримував там дохід, який при виплаті оподатковувався за нормами чинного законодавства цієї держави. Які види податків, згідно із нормами Закону України „Про податок з доходів фіз

25.08.2011

Відповідно до пп. 9.9.3 п. 9.9 ст. 9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889- ІV "Про податок з доходів фізичних осіб" (із змінами та доповненнями, далі – Закон) не підлягають зарахуванню у зменшення суми річного податкового зобов’язання платника податку такі податки: - податки на капітал...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Нерезидент –виплачує аліменти на дитину на користь громадянки України. Чи будуть такі аліменти об’єктом оподаткування?

25.08.2011

Так оподатковуються. Платник податку, що отримує доходи, нараховані особою, яка не є податковим агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію з цього податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню ПДФО грошовий переказ, який надсилає батькам член сім’ї першого ступеня споріднення (діти), що проживає за кордоном?

25.08.2011

Так, оподатковуються за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином сплачується податок з іноземних доходів?

25.08.2011

Платник податку, який отримав іноземний дохід повинен надати річну податкову декларацію та сплатити податок. Якщо податок з даного доходу був сплачений за кордоном, то платник податку повинен надати до податкового органу довідку про суму стягнутого податку, а також про базу його нарахування і легалізувати її консульською установою України у відповідній країні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Я-резидент, громадянин України працюю в іноземній державі. Який порядок оподаткування доходів отриманих мною за кордоном, якщо я перебуваю в іншій країні 5 місяців протягом одного року ? Слід зазначити, що податок в іноземній державі н

25.08.2011

Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку — їх отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПДФО при наданні ФО в оренду нежитлового приміщення нерезиденту - ЮО?

25.08.2011

Платник податку, що отримує доходи від надання в оренду власного нерухомого майна юридичній особі-нерезиденту, яка не є податковим агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію. При нарахуванні доходів у вигляді валютних цінностей або інших активів, чия вартість є вираженою в іноземній валюті, така вартість перераховується у гривні за валютним (обмінним) курсом Національного банку України, діючим на момент одержання таких доходів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи вважається іноземним доходом сума позики, яка повернута ФО із-за кордону згідно із нотаріально посвідченої угоди?

25.08.2011

Якщо фізична особа - резидент, яка надала позику фізичній особі - нерезиденту, не отримує при повернені даної позики процентів, тобто розмір податкових зобов’язань особи, що надала таку позику, не змінюється, то об’єкта оподаткування податком з доходів фізичних осіб не виникає. У разі, якщо, за договором позики передбачено нарахування та виплату процентів, то сума процентів підлягає оподаткуванню як іноземний дохід.

Читати далі »