Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування операцій з продажу або обміну об’єкта рухомого майна

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 їЯкий порядок сплати ПДФО, якщо протягом одного року продано легковий автомобіль, а згодом – вантажний ?

25.08.2011

Так, необхідно. 15 відсотків від суми доходу, отриманого при продажу вантажного автомобіля та 1 відсоток від суми отриманого доходу при продажу легкового автомобіля, за умови сплати продавцем суми державного мита до бюджету, або суми плати нотаріусу за нотаріальне посвідчення договору продажу легкового автомобіля.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є податковим агентом, якщо об'єкт рухомого майна продається за посередництвом ЮО?

25.08.2011

Податковим агентом платника податку стосовно оподаткування доходів, отриманих таким платником податку від такого продажу є юридична особа.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПДФО, при укладанні договору міни рухомого майна з іншою ФО?

25.08.2011

Якщо один об'єкт рухомого майна обмінюється на інший об'єкт рухомого майна, то кожна із сторін договору міни сплачує 50 відсотків від суми податку, що визначається шляхом застосування ставки податку 15% до вартості майна, розрахованої за звичайними цінами, яке відчужується кожною із сторін. Податковим агентом при здійсненні операцій з відчуження об'єктів рухомого майна є нотаріус, який посвідчує відповідний договір або дійсність підписів сторін угоди за наявності документа про сплату податку сторонами договору. Отже, для оформлення договору платник податку зобов'язаний здійснити дії щодо сплати податку з доходу від операцій з відчуження об'єктів рухомого майна, а нотаріус - дії щодо подання інформації податковому органу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПДФО ФО, при продажу рухомого майна, за посередництвом ЮО-комісіонера?

25.08.2011

При укладенні угод купівлі – продажу рухомого майна, яке належить продавцю-фізичній особі (в тому числі і автотранспорту), за посередництвом юридичних осіб-комісіонерів, податковим агентом такого платника –фізичної особи стосовно оподаткування доходів, одержаних ним від такого продажу, є такі комісіонери.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковувалися операції з продажу рухомого майна у 2006 році?

25.08.2011

Ставка 15 %, але як виняток при продажу об’єкта рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера або моторного (парусного) човна продавець звільняється від сплати цього податку, за умови сплати (перерахування) ним суми відповідного держмита до бюджету до або під час такого продажу

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно утримувати ПДФО та подавати форму № 1ДФ ЮО, яка придбала об’єкт рухомого майна у ФО за посередництвом біржі?

25.08.2011

Так, потрібно утримувати податок за ставкою 15% та подавати форму 1ДФ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином визначити черговість продажу об’єктів рухомого майна, якщо протягом одного дня посвідчується декілька договорів купівлі - продажу?

25.08.2011

Якщо в один і той самий день посвідчується декілька договорів про продаж рухомого майна, то черговість встановлюється за номерами їх реєстрації нотаріусом. Якщо декілька таких договорів посвідчується в один день, але у різних нотаріусів, то сам громадянин як сумлінний платник податку має повідомити нотаріуса про їх черговість.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким документом передбачено порядок оцінки транспортних засобів.

25.08.2011

Порядок оцінки транспортних засобів визначено наказом Міністерства юстиції України,Фонду державного майна України від 24.11.03р. №142/5/2092 „Про затвердження Методики товарознавчої експертизи та оцінки дорожніх транспортних засобів”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ПДФО при продажу рухомого майна ЮО ФОП за посередництвом товарної біржі?

25.08.2011

Якщо фізична особа - підприємець здійснює продаж рухомого майна юридичній особі, то дана юридична особа є податковим агентом щодо виплачуваних доходів, тобто повинна нарахувати, утримати та перерахувати до бюджету податок за ставкою 15%, а також відобразити дані виплати у податковому розрахунку за формою № 1ДФ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, отриманий ФОП платником ЄП від продажу рухомого майна?

25.08.2011

Відповідно до норм Цивільного кодексу України суб'єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. При цьому, Цивільний кодекс не встановлює такого суб'єкта права приватної власності як фізична особа - підприємець. Отже, якщо суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа, який обрав спрощену систему оподаткування одержує протягом звітного року доходи від іншої діяльності, крім зазначених у Свідоцтві про сплату єдиного податку, зокрема від продажу рухомого майна, то такі доходи підлягають оподаткуванню за нормами, визначеними у ст. 12 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи підлягає оподаткуванню ПДФО, отриманий ФОП платником ЄП від продажу рухомого майна?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. І. Згідно із ст. 6 Указу фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності, який сплачує єдиний податок, не є платником податку на доходи фізичних осіб. Отже, доходи платника єдиного податку, одержані ним від провадження саме зазначених у Свідоцтві ви...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 При укладанні договору міни рухомого майна між ЮО та ФО за якою ставкою і ким сплачується ПДФО, за якою ознакою доходу така операція відображається в ф.1ДФ та чи потребує такий договір обов'язкового нотаріального посвідчення?

25.08.2011

Згідно із ст. 715 та ст. 716 Цивільного кодексу України кожна зі сторін договору міни є продавцем того товару, який він передає в обмін, і покупцем товару, який він одержує взамін. До договору міни застосовуються загальні положення про купівлю-продаж. Оподаткування доходів, одержаних від продаж...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто та яким чином повинен відобразити у розрахунку 1-ДФ продаж рухомого майна ФО ЮО через товарну біржу, якщо до моменту укладання договору продажу ФО вже сплатила ПДФО?

25.08.2011

Якщо громадянин продає належне йому рухоме майно юридичній особі за посередництвом товарної біржі, то податковим агентом щодо виплачуваних такому громадянину доходів є така юридична особа, яка повинна направити податковому органу інформацію про виплачений дохід за формою № 1ДФ (код ознаки доходу -"07").

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна ФО подавати річну декларацію про доходи із зазначенням вартості проданого рухомого майна за звичайними цінами у разі продажу рухомого майна іншій ФО за посередництвом біржі за ціною нижчою за ринкову?

25.08.2011

У разі продажу рухомого майна на біржі за ціною, що нижче його ринкової вартості, за базу для розрахунку оподатковуваного доходу приймається вартість такого автомобіля, визначена експертом у відповідності до Закону №2658, що підлягає декларуванню.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІЧи має право ФО продати транспортний засіб, який був у використанні, через товарну біржу та хто буде виконувати функції податкового агента?

25.08.2011

Нормами чинного законодавства заборонено здійснювати продаж транспортних засобів, які були у використанні, через товарні біржі. Податковим агентом при здійсненні операцій з відчуження об'єктів рухомого майна в порядку, передбаченому в ст. 12 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", є нотаріус, який посвідчує відповідний договір або дійсність підписів сторін угоди за наявності документа про сплату податку сторонами договору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІЧи має право ФО продати транспортний засіб, який був у використанні, через товарну біржу та хто буде виконувати функції податкового агента?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 продовження (початок див. част.І) ... Для цілей цього Закону: партією товару вважається визначена кількість (але не менше двох одиниць) однорідних товарів одного або кількох найменувань, закуплених, відвантажених або отриманих одночасно за одним товарно-супровідним документом;...

Читати далі »