Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування спадщини платника податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Як оподатковується спадщина, одержана у вигляді земельного сертифікату?

25.08.2011

З 1 січня 2007 року при отримані спадщини у вигляді земельного сертифіката спадкоємцями, що є членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, то її вартість оподатковується за нульовою ставкою податку. При отриманні будь-якого об'єкта спадщини спадкоємцями, що не є членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, її вартість оподатковується за ставкою 5 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується спадщина, яка одержана нерезидентом від спадкодавця резидента?

25.08.2011

Вартість доходів, одержаних з джерел в Україні, в т.ч. у вигляді спадщини нерезидентом оподатковується за ставкою 30%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковується спадщина отримана платником податку від ФО, що не є членом сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення?

25.08.2011

Підлягає оподаткуванню за ставкою 5 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується дохід у вигляді майна, отримане у спадщину резидентом від нерезидента?

25.08.2011

При отримані нерухомого майна у спадщину будь – яким спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента застосовується ставка оподаткування 15% до будь-якого об’єкта оподаткування. Дохід у вигляді вартості успадкованого майна включається до складу загального річного оподатковуваного доходу і відображається в річній податковій декларації про майновий стан, яка подається до 1 квітня року наступного за звітним.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи повинна надати дружина до бухгалтерії ЮО для отримання заробітної плати померлого чоловіка?

25.08.2011

Підставою для виплати дружині заробітної плати покійного чоловіка, можуть слугувати такі документи: – свідоцтво про одруження або паспорт з відміткою про реєстрацію шлюбу; – довідка, що підтверджує факт смерті працівника, видана органами реєстрації актів громадського стану. -свідоцтво про право спадщини.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку інформацію необхідно подавати до органу ДПС нотаріусу при оформлені права на спадщину?

25.08.2011

Відповідно до положень Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" нотаріус зобов’язаний надіслати інформацію про видачу свідоцтв на право на спадщину податковому органу за формою податкового розрахунку 1-ДФ в строки, встановлені для податкового кварталу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню ПДФО заробітна плата, яка отримана у спадщину членом сім’ї першого ступеня споріднення?

25.08.2011

Не потрібно, якщо отримані у вигляді спадщини.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні неповнолітні діти, які отримали спадщину від померлого члена сім’ї першого ступеня споріднення подавати річну декларацію і сплачувати ПДФО з вартості отриманої спадщини?

25.08.2011

У разі отримання неповнолітньою дитиною будь-якого об’єкта спадщини від члена сім’ї першого ступеня споріднення та резидента, декларацію про майновий стан і доходи повинні надавати опікуни (піклувальники). При цьому, податок з доходів фізичних осіб не сплачується.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно включати в декларацію про доходи грошові заощадження і грошові внески, вкладені до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР, погашення яких не відбулося, отримані платником податку внаслідок прийняття ним у спадщину

25.08.2011

Так, необхідно. Кошти, які зберігаються на рахунках спадкодавця, відкритих у банках та небанківських фінансових установах, в тому числі депозитні (ощадні), що успадковуються спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення (онуки), підлягають оподаткуванню за ставкою податку 5 %, і суму таких коштів необхідно включати до річної декларації про майновий стан і доходи. При цьому, при отриманні вищезазначеної спадщини особою, яка є інвалідом І групи або має статус дитини – сироти або дитини, яка позбавлена батьківського піклування, застосовується нульова ставка оподаткування до вартості такої власності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДФО сум страхових виплат, які виплачуються страховою компанією спадкоємцю при настанні страхового випадку (смерті страхувальника) за умов , що страхувальник в укладеному ним договорі особистого страхування виз

25.08.2011

Виплати страховими компаніями сум страхового відшкодування (страхових виплат) при настанні страхового випадку (смерті страхувальника) фізичним особами, які за договорами особистого страхування, укладеним спадкоємцем, визначені як вигодонабувачі, підлягають оподаткуванню за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДФО майно, визначене у спадковому договорі, за умови, якщо спадкодавець помер до 01.01.2005 р., а спадкоємець звернувся із заявою та отримав Свідоцтво на право спадщину у звітному році?

25.08.2011

Оподаткування буде здійснюватися за фактом прийняття об'єкта спадщини.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою ПДФО оподатковується спадщина, отримана ФО, яка має статус дитини-сироти, який виповнилось 18 років?

25.08.2011

Статус дитини-сироти визначається відповідно до законодавства, тому якщо дитина, якій виповнилося 18 років має статус дитини – сироти, яке надає їй право на повне державне забезпечення і отримання передбачених законодавством пільг, то спадщина, отримана такою особою, не оподатковується податком з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка ПДФО застосовується у разі одержання нерезидентами об’єктів спадщини?

25.08.2011

Доходи з джерелом їх походження з України, що нараховуються (виплачуються, надаються) на користь нерезидентів, підлягають оподаткуванню за правилами, встановленими для резидентів, з урахуванням особливостей, визначених окремими нормами цього Закону (пп. 9.11.1 п. 9.11 ст. 9), зокрема, такою особл...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується спадщина, отримана нерезидентом на території України,який є інвалідом І групи або має статус дитини-сироти або дитини,яка позбавлена батьківського піклування?

25.08.2011

Вартість (сума) доходів, одержаних з джерел в Україні у вигляді спадщини нерезидентом, який є інвалідом І групи або має статус дитини-сироти або дитини, яка позбавлена батьківського піклування, має оподатковуватися за ставкою 30 %, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких дала Верховна Рада України.

Читати далі »