Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування доходу, отриманого платником податку як подарунок

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи підлягала оподаткуванню вартість подарунку, отриманого ФО від члена сім’ї першого ступеня споріднення до 31.03.2005 р.?

25.08.2011

Квартира, яка отримана дітьми від батьків у I кварталі 2005 року у вигляді подарунку, підлягала оподаткуванню за ставкою 5% від вартості такого подарунку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДФО подарунок, отриманий ФО від ЮО?

25.08.2011

Вартість отриманого подарунку оподатковується за ставкою 15 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За якою ставкою оподатковується вартість отриманого працівником подарунку від ЮО?

25.08.2011

Так, вартість отриманого подарунку оподатковується за ставкою 15 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДФО корпоративні права, які передані ФО іншою ФО – нерезидентом?

25.08.2011

Так, є доходом фізичної особи та підлягають оподаткуванню за ставкою 15%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна ФО сплачувати ПДФО з доходу, отриманого у вигляді подарунку від іншої ФО, яка не перебуває з нею у родинних стосунках?

25.08.2011

Так, повинна за ставкою 5 відсотків, якщо особа-дарувальник є резидентом України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується дохід, отриманий засновником підприємства, від іншого засновника у вигляді безоплатно отриманої частки статутного фонду?

25.08.2011

Фізична особа - засновник підприємства при одержані безоплатно переданої частки у статутному фонді від іншого засновника - фізичної особи повинна подати до 1 квітня року, наступного за тим, в якому було одержано дохід, річну декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок з доходів фізичних осіб в розмірі 5 % вартості безоплатно переданої частки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування дохід у вигляді майна (майнових чи немайнових прав), подарованих одним членом подружжя іншому, у межах їх частини спільної часткової чи спільної сумісної власності згідно із законом?

25.08.2011

Не підлягають оподаткуванню доходи як кошти або майно (майнові чи немайнові права), подаровані одним членом подружжя іншому, у межах їх частини спільної часткової чи спільної сумісної власності згідно із законом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковується майно, яке отримано у подарунок ФО – резидентом від нерезидента?

25.08.2011

При отримані подарунку будь – яким спадкоємцем (обдарованим) від спадкодавця (дарувальника)-нерезидента застосовується ставка оподаткування 15% до будь-якого об`єкта оподаткування. Дохід у вигляді вартості подарованого майна включається до складу загального річного оподатковуваного доходу і відображається в річній податковій декларації про майновий стан, яка подається до 1 квітня року наступного за звітним.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування дохід у вигляді подарунку отриманий ФО, від дарувальника, що не є членом сім’ї першого ступеня споріднення?

25.08.2011

Враховуючи те, що племінниця не відноситься до членів сім’ї дарувальника першого ступеня споріднення, але протягом звітного податкового року отримала дохід у вигляді подарунку (квартири), то вона зобов’язана включити його вартість до складу загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок з доходів фізичних осіб за ставкою 5 % від вартості подарунку

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковуються кошти, майно, майнові чи немайнові права, подаровані ФО – резидентом члену сім’ї першого ступеня споріднення, який також є резидентом ?

25.08.2011

Оподатковуються за нульовою ставкою податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковується рухоме майно, отримане ФО - інвалідом ІІ групи від ЮО?

25.08.2011

Рухоме майно отриманий інвалідом ІІ групи в якості подарунку від неприбуткової організації оподатковується за ставкою 15% як додаткове благо.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується дохід, отриманий ФО від ЮО при здійсненні операції переуступки прав вимоги?

25.08.2011

У працівника виникає дохід у вигляді додаткового блага, який оподатковується за ставкою 15%. Податковим агентом виступає підприємство, та подає ф.1ДФ з ознакою доходу у працівника "09" (додаткове благо).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДФО вартість подарунку у вигляді корпоративного права, що переданий ФО на користь ЮО?

25.08.2011

У фізичної особи, яка дарує корпоративні права юридичній особі, не виникає об’єкта оподаткування податком з доходів фізичних осіб. Разом з цим у юридичної особи виникає обов’язок щодо оподаткування вартості отриманого подарунку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об`єктом оподаткування подароване ФО, яка є членом сім’ї першого ступеня споріднення дарувальника, нежиле приміщення, придбане ним на правах власності, як СПД ?

25.08.2011

Вартість доходів платника податку у вигляді подарунків, отриманих від осіб, визначених Законом податковими агентами (як працедавців, так і інших осіб), включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу такого платника податку. Приватний підприємець, як податковий агент провадить оподаткування зазначених доходів за ставкою 15 % і зазначає у формі N 1-ДФ виплату за ознакою доходу 30.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якої грошової оцінки ( нормативної чи експертної) слід утримувати ПДФО при даруванні нерухомого майна у вигляді земельної ділянки?

25.08.2011

При утриманні податку з доходів фізичних осіб у разі спадкування та дарування земельних ділянок використовується експертна грошова оцінка земельних ділянок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином оподатковується ПДФО подарунок у вигляді земельного сертифікату на земельну частку (пай), який отримує ФО І ступеня споріднення?

25.08.2011

Указом Президента України від 8 серпня 1995 року № 720 “Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям” (ст.1) визначено, що паювання земель передбачає визначення розміру земельної частки (паю) у колективній власності на землю кожн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якої грошової оцінки слід утримувати ПДФО при даруванні нерухомого майна ФО?

25.08.2011

Для нарахування податку з доходів фізичних осіб при отриманні спадщини (подарунку) у вигляді нерухомого майна застосовується оціночна вартість майна, але не нижче вартості, визначеної у довідці бюро технічної інвентаризації. Оцінка ґрунтується на засадах національних стандартів оцінки майна та відповідно до вимог нормативно-правових актів з оцінки майна.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід у вигляді подарунку або спадщини отриманий ФО від батьків чоловіка або дружини ?

25.08.2011

Дохід у вигляді подарунку або спадщини, отриманий фізичною особою від батьків чоловіка або дружини, не оподатковується податком з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується вартість подарунку, одержана нерезидентом від дарувателя, що є членом сім’ї 1-го ступеня споріднення резидента у вигляді частини нерухомого майна, що знаходиться у спільній власності?

25.08.2011

Згідно із Законом України „Про податок з доходів фізичних осіб” не підлягають оподаткуванню доходи як кошти або майно (майнові чи немайнові права), подаровані одним членом подружжя іншому, у межах їх частини спільної часткової чи спільної сумісної власності, а також батьками дітям, у тому числі зачатим за життя та народженим після, і дітьми батькам, у межах їх частини спільної часткової власності згідно із законом. Ця норма розповсюджується і на нерезидентів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування вартість подарунку, одержаного резидентом від члена сім’ї 1-го ступеня споріднення-нерезидента у вигляді частини нерухомого майна, що знаходиться у спільній власності?

25.08.2011

Вартість подарунку, яка одержана резидентом від члена сім’ї 1-го ступеня споріднення-нерезидента у вигляді частини нерухомого майна, що знаходиться у спільній власності не є об’єктом оподаткування податку з доходів фізичних осіб.

Читати далі »