Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування доходів, нарахованих платнику податку особою, яка не є податковим агентом »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування доходів, отриманих ФО від іншої ФО?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп.8.2.2 ст.8 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб” із змінами та доповненнями (далі – Закон) фізична особа, яка не має статусу суб`єкта підприємницької діяльності не є податковим агентом, тому не утримує податок з доходів іншої фізичної особи. Згідно із п.п. 8.2.1 ст.8 Закону платник податку, що отримує доходи, нараховані не податковим агентом, зобов`язаний самостійно включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію до 1 квітня року, наступного за звітним у відповідності до п.п.4.1.4 ст.4 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов`язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.