Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Оподаткування доходів, нарахованих платнику податку особою, яка не є податковим агентом »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна ФО сплачувати ПДФО при наданні послуг іншим ФО?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із статтями 1 та 3 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб” (зі змінами і доповненнями, далі – Закон № 889-IV), об’єктом оподаткування фізичних осіб є загальний місячний (річний) оподаткований дохід, до якого відносяться суми будь-яких коштів, вартість матеріального і нематеріального майна, одержаних платником податку у власність або нарахованих на його користь. Тобто, оподаткуванню підлягають доходи одержані фізичною особою від надання послуг власною сільгосптехнікою. Такі доходи оподатковуються податком з доходів з фізичних осіб на загальних підставах за ставкою 15%. Також, фізичні особи, що одержують доходи не від податкових агентів (зокрема, від фізичних осіб, які не мають статусу суб'єкта підприємницької діяльності), є особами, відповідальними за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з таких одержуваних ними доходів (статті пп. "в" п. 17.2 ст. 17, пп. "в" пп. 20.3.1 ст.20 Закону № 889-IV) та повинні до 1 квітня року, наступного за звітним, подати річну податкову декларацію (стаття 18 Закону № 889-IV). Бланк декларації можна безкоштовно одержати в податковій інспекції за місцем проживання.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.