Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Особи відповідальні за нарахування, утримання та сплату (перерахування) податку до бюджету

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Хто виступає податковим агентом при виплаті грошової компенсації, у разі звільнення за переводом ФО на інше підприємство за не використанні ним дні щорічних відпусток, за його бажанням перерахованої на рахунок підприємства, на яке він пе

25.08.2011

Моментом виплати грошової компенсації за невикористану відпустку, є дата перерахування грошових коштів іншому підприємству, що є новим місцем роботи працівника. Тобто, роботодавець за місцем звільнення працівника за переводом має виконати всі функції податкового агента.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто повинен перерахувати (сплатити) ПДФО з суми моральної шкоди, яка утримана ЮО з доходу однієї ФО та перерахована на рахунок виконавчої служби для виплати іншій ФО?

25.08.2011

При отриманні доходу фізичною особою у вигляді моральної шкоди від іншої фізичної особи шляхом перерахування працедавцем такої особи коштів на депозитний рахунок судової виконавчої служби, отримувач доходу зобов ‘язаний включити суму такого доходу до складу загального річного оподатковуваного доходу, подати річну декларацію та сплатити податок з доходів фізичних осіб за ставкою 15 %.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Підприємство нараховувало доходи працівникам до 01.01.04р, ПДФО (прибутковий податок) нараховувався, проте не перераховувався, чи можливо його списати по закінченню строку давності?

25.08.2011

У органу державної податкової служби відсутні підстави для списання зобов’язань по податку з доходів фізичних осіб, які не пройшли процедуру узгодження і не вважаються податковим боргом та не обліковуються у картці особового рахунку платника податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін повертається ЮО надміру перерахований до бюджету ПДФО?

25.08.2011

На підставі отриманих висновків органу державної податкової служби України органи Державного казначейства України протягом 5 робочих днів здійснюють повернення помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів) платникам податків відповідно до Порядку повернення платникам помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом Державного казначейства України від 10 грудня 2002 року N 226 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2002 року за N 1000/7288.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов’язане підприємство, що нараховує заробітну плату студентам (учням) ПТУ при працевлаштуванні під час проходження виробничої практики, нараховувати та перерахувати до бюджету ПДФО, за умови що заробітна плата учнів згідно зі с

25.08.2011

При нарахуванні заробітної плати студентам, які проходять практику на підприємстві згідно з договором, підприємство, як податковий агент, зобов'язане утримати із суми такого доходу податок з доходів фізичних осіб за ставкою 15% та сплатити його до бюджету у порядку, встановленому підпунктом 8.1.2 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV "Про податок з доходів фізичних осіб".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є податковим агентом ЮО, яка купує нерухоме (рухоме) майно у ФО?

25.08.2011

Якщо фізична особа продає належне їй нерухоме (рухоме) майно юридичній особі, то юридична особа є податковим агентом щодо виплачуваних такій фізичній особі доходів, тобто повинна нарахувати, утримати та перерахувати до бюджету податок з доходів фізичних осіб за нормами ст.11 (для нерухомого майна) або ст.12 (для рухомого майна) Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV "Про податок з доходів фізичних осіб", а також направити про це податковому органу розрахунок за формою № 1ДФ.

Читати далі »