Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Відповідальність податкових агентів

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи потрібно нараховувати пеню за несвоєчасну сплату ПДФО ЮО до бюджету ?

25.08.2011

Пеня нараховується відповідно до ст. 16 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” зі змінами та доповненнями. Згідно з пп. „а” пп. 16.1.2 п. 16.1 ст. 16 зазначеного Закону при самостійн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 На підставі якого Закону ЮО повинна надавати працівникові ЮО довідку про суми одержаних доходів?

25.08.2011

На підставі абз. "в" пп.19.2 статті 19 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи покладається відповідальність на податкового агента за надання ПСП на підставі заяви працівника, якщо виявилося що працівник є ФОП?

25.08.2011

Податковий агент, який надав працівнику податкову соціальну пільгу на підставі його заяви не несе відповідальності за порушника за винятком, коли він є пов`язаною особою з таким працівником або коли суд встановлює факт змови між таким працедавцем і таким платником податку, спрямованої на ухилення від оподаткування цим податком.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи будуть застосовуватися до ЮО штрафні санкції, якщо помилка при нарахуванні та утриманні ПДФО була виявлена ЮО до початку проведення перевірки органами ДПС?

25.08.2011

Відповідно до ст. 2 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-IV "Про податок з доходів фізичних осіб" із змінами та доповненнями (далі - Закон) платниками податку з доходів фізичних осіб є резиденти, які отримують як доходи з джерелом їх походження з території України, так і іноземні доходи, ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які штрафні санкції очікують ЮО в разі несвоєчасного перерахування ПДФО?

25.08.2011

Якщо підприємство правильно нарахувало і утримало податок і лише несвоєчасно його перерахувало до бюджету, то при встановленні такого факту під час проведення документальної перевірки нараховується пеня згідно зі ст. 16 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є відповідальним за сплату ПДФО, при виявленні факту порушення щодо застосування ПСП, тобто заява на пільгу працедавцю не надавалась, але пільга помилково застосовувалась до заробітної плати працівника?

25.08.2011

Якщо недоплата податку з доходів фізичних осіб виникла не з вини працівника, працедавець може сплатити її за свій рахунок, і в цьому випадку платник податку - отримувач таких доходів звільняється від обов'язків погашення такої суми податкових зобов'язань або податкового боргу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Яка адміністративна відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків (форма №1ДФ) та в який термін може бути накладено адмініс

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: За неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян передбачено попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб'єктів під...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яка адміністративна відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків (форма №1ДФ) та в який термін може бути накладено адміні

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 продовження (початок див. І) Повна Згідно із частиною другою статті 9 Закону України „Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів” керівники і посадові особи підприємств, установ, організацій всіх форм власності, включаючи Національний б...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкового розрахунку резидента, що виплачує дивіденди платникам ПДФО?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: За неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян передбачено попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян - суб'єктів підп...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкового розрахунку резидента, що виплачує дивіденди платникам ПДФО?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок див. І Повна: Згідно із пп.9.3.3 п.9.3 ст.9 Закону України від 22 травня 2003 року № 889-ІV "Про податок з доходів фізичних осіб" із змінами та доповненнями резидент, що виплачує дивіденди платникам податку з доходів фізичних осіб, надає податковому органу у...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність за втрату Журналу персоніфікації ФО - відвідувачів гральних закладів та чи потрібно поновлювати записи?

25.08.2011

Відповідальність у разі втрати Журналу персоніфікації фізичних осіб - відвідувачів гральних закладів чинним законодавством не передбачена, але платник податків повинен зареєструвати новий Журнал та поновити записи на підставі других примірників довідок про виграш в азартні ігри та понесені, у зв’язку з отриманням такого виграшу, витрати.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен роботодавець нараховувати заробітну плату працівникам не нижче законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати?

25.08.2011

Розмір нарахованої працедавцем своїм працівникам заробітної плати не може бути нижчим законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена для податкових агентів у разі допущення помилки при заповненні податкового розрахунку резидента, що виплачує дивіденди платникам ПДФО?

25.08.2011

У разі допущення помилки при заповненні податкового розрахунку резидента, що виплачує дивіденди платникам податку з доходів фізичних осіб потрібно додати уточнюючий податковий розрахунок за цей період до звітного розрахунку. При цьому, оскільки даний розрахунок не являється декларацією в розумінні Закону №2181, то у разі допущення помилки при заповненні податкового розрахунку резидента, штрафні санкції, передбачені Законом №2181, не застосовуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Яка застосовується відповідальність до податкового агента якщо під час документальної перевірки виявлено, що ПДФО нараховано, утримано, але не перераховано до бюджету?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: У разі встановлення під час проведення документальної перевірки факту не перерахування до бюджету утриманих сум податку з доходів фізичних осіб, органи ДПС відповідно до п. 11 ст. 10 Закону України „Про державну податкову службу в Україні” здійснюють заходи щодо подачі ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яка застосовується відповідальність до податкового агента якщо під час документальної перевірки виявлено, що ПДФО нараховано, утримано, але не перераховано до бюджету?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Початок. див. І. Повна: Відповідно до п. 1.3 ст. 1 та пп. 3.2.1 п. 3.2 ст. 3 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями (далі – З...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, якщо податковий агент під час виплати доходу (авансу) найманому працівнику нараховує та утримує зменшену суму ПДФО?

25.08.2011

Враховуючи те, що остаточне нарахування та утримання податку з доходів фізичних осіб здійснюється в кінці місяця, тобто обчислюється із суми загального місячного оподатковуваного доходу (заробітної плати) з врахуванням відповідних податкових соціальних пільг (якщо працівник має право на неї), то у разі виявлення помилки у нарахуванні податку при виплаті авансу штрафні санкції не застосовуються.

Читати далі »