Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Відповідальність фізичних осіб

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність за неподання декларації про майновий стан і доходи ФО до 1квітня ?

25.08.2011

Так, передбачена. За неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи, коли подання є обов’язковим, чи включення до декларацій перекручених даних законодавством передбачена відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн. до 136 грн.). Дії вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за теж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 грн. до 136 грн.).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін повинен сплатити платник податку ПДФО, донарахований йому податковим органом на підставі декларації про доходи за звітний рік?

25.08.2011

Громадянин зобов’язаний погасити нараховану суму податку за річною податковою декларацією протягом 30 календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються штрафні санкції до ФО, передбачені пп. 9.10.3 п. 9.10 ст. 9 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”, якщо аванс на відрядження не надавався?

25.08.2011

Враховуючи, що платник податку не отримував кошти на відрядження, а подав звіт з метою відшкодування власних витрат під час знаходження у відрядженні, штрафні санкції, передбачені Законом України "Про податок з доходів фізичних осіб" за несвоєчасне подання звіту до платника податку не застосовується.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за несплату або несвоєчасну сплатуПДФО, нарахований на підставі річної декларації про майновий стан та доходи?

25.08.2011

У разі прострочення термінів сплати до платника податку застосовуються штрафні санкції в розмірі 10%, 20%, або 50% погашеної суми податкового боргу в залежності від кількості днів затримки. Також нараховується пеня на суму податкового боргу із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність ФО (громадянина) за неявку до органу ДПС для надання пояснень стосовно джерел придбання майна (автомобіля та тощо)?

25.08.2011

Відповідальності за неявку до органу ДПС для надання пояснень стосовно джерел придбання майна (автомобіля тощо) не передбачено.

Читати далі »