Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Відповідальність фізичних осіб »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність ФО (громадянина) за неявку до органу ДПС для надання пояснень стосовно джерел придбання майна (автомобіля та тощо)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.11 Закону України від 04.12.90 № 509 - XII "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями передбачено які права мають органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України. Податкові органи не запрошують фізичних осіб (громадянина) для надання пояснень стосовно джерел придбання майна за попередні роки (в т.ч. автомобіля для власних потреб), крім підрозділів податкової міліції. Отже, відповідальності за неявку до органу ДПС для надання пояснень стосовно джерел придбання майна (автомобіля тощо) не передбачено.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.