Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів фізичних осіб » Міжнародні договори

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 І Чи підлягають оподаткуванню ПДФО доходи ФО – нерезидента у вигляді роялті з урахуванням норм ст.12 міжнародної угоди про уникнення подвійного оподаткування з Болгарією?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Відповідно до Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб” роялті, які виплачуються платнику податку резидентом, що є фізичною або юридичною особою, підлягають оподаткуванню за ставкою 15 відсотків. Відповідно до положень п.2 статті 12 Конвенції країна, в якій ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи підлягають оподаткуванню ПДФО доходи ФО – нерезидента у вигляді роялті з урахуванням норм ст.12 міжнародної угоди про уникнення подвійного оподаткування з Болгарією?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 продовження (початок див.част І) Повна: Відповідно до Закону України від 22 травня 2003 року №889-ІV „Про податок з доходів фізичних осіб” роялті, які виплачуються фізичній особі – нерезиденту резидентом, що є фізичною або юридичною особою, підлягають оподаткуванню за ставкою 15...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи підлягають оподаткуванню ПДФО доходи ФО – нерезидента у вигляді роялті з урахуванням норм п.1 ст.12 міжнародної угоди про уникнення подвійного оподаткування з Росією, при цьому розрахунки з російським автором проводяться через росій

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Відповідно до Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб” роялті, які виплачуються платнику податку резидентом, що є фізичною або юридичною особою, підлягають оподаткуванню за ставкою 15 відсотків. Відповідно до положень п.2 статті 12 Угоди країна, в якій вини...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи підлягають оподаткуванню ПДФО доходи ФО – нерезидента у вигляді роялті з урахуванням норм п.1 ст.12 міжнародної угоди про уникнення подвійного оподаткування з Росією, при цьому розрахунки з російським автором проводяться через росі

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 продовження (початок див. частину І) Повна: Відповідно до Закону України від 22 травня 2003 року №889-ІV „Про податок з доходів фізичних осіб” роялті, які виплачуються фізичній особі – нерезиденту резидентом, що є фізичною або юридичною особою, підлягають оподаткуванню за ставко...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як ЮО відобразити в податковому розрахунку резидента, що нараховує дивіденди платникам ПДФО, нарахування дивідендів за різними ставками 15% і 10% (міжнародні договори)?

25.08.2011

Враховуючи те, що для деяких категорій громадян оподаткування дивідендів провадиться з урахуванням норм міжнародних договорів, де ставка податку з доходів встановлена менша, ніж 15%, то розрахунок для таких категорій платників податків необхідно здавати окремо.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно утримувати ПДФО при розрахунках між ЮО та ФО, який зареєстрований як ФОП на теріторії Росії, з урахуванням Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Росією?

25.08.2011

Доходи нерезидента – фізичної особи, який зареєстрований як фізична особа – підприємець в Росії, згідно зі статтею 20 угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень від сплати податків оподатковуються у загальному порядку.

Читати далі »