Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Право на застосування податкової знижки та обмеження

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Якими нормами податкового законодавства повинна керуватись ФО, яка має право на податковий кредит за підсумками 2010 року при поданні податкової декларації у 2011 році?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа, яка має право на податковий кредит за підсумками 2010 року, при поданні декларації про майновий стан і доходи повинна буде враховувати норми Закону (розмір суми витрат, які були понесені у 2010 році), але термін подання такої декларації буде визначатися відповідно до Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи має право ФОП на податкову знижку при отриманні доходів від підприємницької діяльності згідно з нормами Податкового кодексу України?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець не має право на податкову знижку щодо доходів, одержаних від підприємницької діяльності.

Читати далі »

Який термін повернення ПДФО платнику податку внаслідок застосування права на податкову знижку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 179.8 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу,...

Читати далі »

Які умови набуття права на податкову знижку у 2011 рік за 2010 рік?

25.08.2011

Відповідно до ст.166 розділу ІV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижк, визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ. При цьому, т...

Читати далі »