Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Ставка податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



За якими ставками ПДФО будуть оподатковуватись доходи ФО, які отримані у 2010 році та відображаються у річній декларації про майновий стан і доходи?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Дохід, отриманий фізичною особою у 2010 році, підлягає оподаткуванню за правилами та ставками, визначеними нормами Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", незалежно від того, що декларація про майновий стан і доходи фізичними особами буде надатись у 2011 році. При цьому, термін подання декларації про майновий стан і доходи визначається відповідно до пп. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV.

Читати далі »

За якою ставкою ПДФО оподатковувати дохід, отриманий ФО від податкового агента у 2010 році, якщо податок буде перераховано у 2011 році?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо дохід нараховано (отримано) фізичною особою від податкового агента у 2010 році, то такий дохід оподатковується за ставками, встановленими Законом України від 22 травня 2003 року № 889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб”.

Читати далі »

Яка ставка ПДФО застосовується до заробітної плати шахтарів-працівників, які зайняті на підземних роботах повний робочий день?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 167.4 ст. 167 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755- IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до доходу у формі заробітної плати, визначеного згідно із п. 164.6 ст. 164 ПКУ, шахтарів - працівників, які видобувають вугілля, залізну...

Читати далі »

За якою ставкою оподатковується дохід ФО - резидента від продажу інвестиційного активу (цінних паперів), попередньо придбаних в інституті спільного інвестування, що виплачується компанією, яка управляє активами інституту спільного інвестування?

25.08.2011

Фізична особа, яка здійснює протягом звітного року продаж інвестиційного активу та отримує інвестиційний прибуток, повинна надати податкову декларацію у встановленому порядку та сплати податок на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України.

Читати далі »