Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Порядок нарахування, утримання та сплата (перерахування) податку до бюджету

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В які терміни податковий агент повинен перерахувати ПДФО до бюджету з виплачених доходів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податок на доходи фізичних осіб сплачуються податковими агентами під час виплати оподатковуваного доходу платнику податку або у разі виплати доходу готівкою з каси чи у негрошовій формі, протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Читати далі »

Яким чином визначається ПДФО із нарахованої заробітної плати з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV, під час нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціал...

Читати далі »

Який порядок перерахування до бюджету ПДФО ЮО, яка має відокремлені підрозділи з 01.01.2011?

25.08.2011

Податок на доходи фізичних осіб, який сплачується юридичною особою, зараховується до відповідного місцевого бюджету за своїм місцезнаходженням (розташуванням) та до бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) не уповноважених підрозділів в обсягах податку, нарахованого на доходи, сплачуються фізичним особам такими не уповноваженими підрозділами.

Читати далі »

Який термін перерахування ПДФО згідно з вимогами Податкового кодексу України, якщо оподатковуваний дохід нараховано, але не виплачено?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Яким чином податковий агент може повернути надміру сплачений ПДФО?

25.08.2011

Податковий агент має право повернути тільки ту суму надміру сплаченого податку на доходи фізичних осіб, який був перерахований до бюджету понад суми грошових зобов’язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

Читати далі »

Куди спрямовуються суми ПДФО що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат одержаних військовослужбовцями та іншими особами у зв’язку з виконанням обов’язків несення служби?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 168.5 ст. 168 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV суми податку на доходи фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, особами рядового і начальницьк...

Читати далі »

Який порядок сплати (перерахування) ПДФО до бюджету з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. 168.4.1 п. 168.4 ст. 168 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів, зараховується до бюджету згідно із Бюджетним кодексом України. Згід...

Читати далі »

В який термін ФО повинна сплатити ПДФО, згідно із поданою нею річною декларацією про майновий стан та доходи за 2010 рік?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 179.7 ст. 179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податкові...

Читати далі »

Який алгоритм розрахунку ПДФО, якщо сума доходу, яка отримана за цивільно-правовими договорами, значно перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року?

25.08.2011

Відповідно до пп. 164.2.2 п. 164.2 ст. 164 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору (контракту) включают...

Читати далі »

Чи потрібно при виплаті авансу одночасно нараховувати та перераховувати в бюджет ПДФО та чи необхідно для визначення бази для нарахування ПДФО зменшувати суму авансу на єдиний соціальний внесок?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 При виплаті заробітної плати (авансу) податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету за першу половину місяця. Але алгоритм розрахунку податку (з застосуванням ставок 15% та 17%, єдиний соціальний внесок та податкова соціальна пільга) не застосовується.

Читати далі »

І Який алгоритм розрахунку ПДФО якщо сума доходу у вигляді заробітної плати не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року, але разом із вартістю додаткового блага перевищує?

25.08.2011

Згідно із п. 163.1 ст. 163 розділу ІV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування платника податку (як резидента так і нерезидента) є, зокрема загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, який складається із сум...

Читати далі »

ІІ Який алгоритм розрахунку ПДФО якщо сума доходу у вигляді заробітної плати не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року, але разом із вартістю додаткового блага перевищує?

25.08.2011

Закічення. Початок див. І. При утриманні податку з нарахованої суми загального місячного оподатковуваного доходу, який перевищує встановлений розмір ( у 2011р. – 9410 гр.) податковому агенту слід провадити окреме оподаткування сум, визначених у абзацах 1-му та 2-му пункту 167.1 ст.167 розділу ІV...

Читати далі »

Які пільги передбачені для платників ПДФО?

25.08.2011

Нормами розділу IV Податкового кодексу України передбачено наступні пільги платникам податку: - не включення до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу окремих видів доходів; - отримання податкової знижки; - отримання податкової соціальної пільги, за умови, що розмір заробітної плати на місяць не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

Читати далі »

Яким чином повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів суму надміру сплаченого ПДФО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Хто є відповідальним за перерахування ПДФО до бюджету, у разі якщо податковий агент при виплаті доходу на користь ФО податок не нараховував і не утримував податок?

25.08.2011

Фізична особа, яка протягом поточного року, з будь-яких причин отримала дохід, при виплаті якого податковим агентом не нараховувався та не утримувався податок на доходи фізичних осіб, є відповідальною за сплату (перерахування) до бюджету податку з цього доходу.

Читати далі »

Який порядок повернення сум надміру сплаченого ПДФО при отримані доходу від продажу об’єктів нерухомого (рухомого) майна, внаслідок укладання договорів між ФО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »