Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Податкова соціальна пільга 150 відсотків

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Якою ПСП має право скористатись розлучена жінка, яка має двох дітей віком до 18-років з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. На даний час розробляються нормативно – правові документи щодо застосування податкової соціальної пільги, зокрема, порядок надання документів та їх склад при застосуванні податкової соціальної пільги відповідно до норм Податкового кодексу України. Враховуючи наведене, відповідь на Ваше запитання можливо буде надати після прийняття таких нормативно – правових актів.

Читати далі »

Чи має право на ПСП інвалід І або ІІ групи згідно Податкового Кодексу України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Інвалід І або ІІ групи має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги, у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, якщо розмір отриманого протягом місяця доходу не перевищує граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги. Інвалід І або ІІ групи, з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 200 відсоткам суми пільги, якщо розмір отриманого доходу не перевищує граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги.

Читати далі »

Діє до 24.03.2011 Чи мають право на ПСП та у якому розмірі батьки, які мають двох дітей, одна з яких є дитиною-інвалідом, згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Такі батьки мають право на податкову соціальну пільгу у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги у розрахунку на кожну дитину (у 2011 році - 470,50 грн.) і додатково у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги на дитину – інваліда (у 2011 році - 705,75 грн.).

Читати далі »

Чи має право на підвищену ПСП студент та за яких умов?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо студент, отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується. У разі, якщо, студент, який не отримує бюджетну стипендію або отримує спонсорську стипендію і одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 % при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує у 2011 році 1320 грн. При цьому, він повинен надати працедавцю довідку з навчального закладу про те, що він там навчається та не одержує стипендію з бюджету.

Читати далі »

Чи має право на ПСП учасник бойових дій в Афганістані згідно з вимогами ПКУ?

25.08.2011

Згідно з п.п. “е” п.п.169.1.3 п.169.1 ст.169 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) платник податку, розмір доходу якого не перевищує граничної суми доходу для застосування податкової соціальної пільги (у 2011 році – 1320,00 грн.) має право на зменшення суми з...

Читати далі »

На яку податкову соціальну пільгу мають право особи, віднесені до першої або другої категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платник податку, який віднесений законом до першої або другої категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, включаючи осіб, нагороджених грамотами Президії Верховної Ради УРСР у зв’язку з їх участю в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи має право на податкову соціальну пільгу у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної пп. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2011 році – 705,75 грн.).

Читати далі »

Чи мають право батьки на застосування ПСП, якщо протягом звітного року дитині або дитині - інваліду виповнилось 18 років?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 100 відсотків суми пільги (у 2011 році – 470,50 грн.) та у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги (у 2011 році – 705,75 грн.) на дитину – інваліда. При цьому, податкова соціальна пільга надається до кінця року, в якому дитина досягає 18 років.

Читати далі »

Чи має право на ПСП батько, який утримує трьох дітей віком до 18 років, але двоє з яких є його рідними та одна дитина дружини, яка не всиновлена?

25.08.2011

Якщо батько, який має трьох дітей віком до 18-ти років, але двоє із них є рідними, а одна дитина дружини, яка не всиновлена, бажає скористатися правом на застосування до його доходу податкової соціальної пільги, визначеної пп. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України, то разом із поданням до підприємства заяви щодо її застосування подаються, крім документів, визначених у Порядку, подається довідка з ЖЕКу.

Читати далі »

На яку ПСП має право ФО, яка є інвалідом ІІ групи з дитинства, внаслідок поранення, отриманого під час Другої світової війни?

25.08.2011

Інвалід І або ІІ групи, у тому числі з дитинства, має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги, у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги (у 2011 році – 705,75 грн.), якщо розмір отриманого протягом місяця доходу не перевищує граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги (у 2011 році – 1320 грн.). Якщо ж така особа має статус (посвідчення) учасника бойових дій під час Другої світової війни, то вона має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 200 відсотків суми пільги (у 2011 році - 941 грн.).

Читати далі »

На яку ПСП має право самотня мати, яка утримує двох дітей віком до 18 років, а саме 100 % (пп. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 ППКУ) чи 150 % (пп. 169.1.3 п. 169.1 ст. 169 ПКУ)?

25.08.2011

Порядок надання податкових соціальних пільг встановлений ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ). Відповідно до пп. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 ПКУ будь – який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доход...

Читати далі »

Якою ПСП має право скористатися самотня мати?

25.08.2011

Самотня мати має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків суми пільги, яка визначена пп. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України, у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років, за умови дотримання процедур, зазначених пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України та наданням відповідних підтверджуючих документів.

Читати далі »

Чи мають право на ПСП та у якому розмірі батьки, які мають двох дітей, одна з яких є дитиною-інвалідом, згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Платник податків при додержанні всіх інших вимог ст. 169 Податкового кодексу України має право на застосування двох пільг: на кожну дитину віком до 18 років, яка не є інвалідом, - по 100 % пільги (470 грн. 50 коп.), та на кожну дитину-інваліда - по 150 % (705 грн. 75 коп.).

Читати далі »

Чи збільшується граничний розмір доходу самотньої матері, що дає право на отримання ПСП, кратно кількості дітей?

25.08.2011

Граничний розмір доходу самотньої матері, що дає право на отримання податкової соціальної пільги, збільшується у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.

Читати далі »