Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Порядок надання документів для отримання податкової соціальної пільги

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи потрібно ФО подавати заяву про право на застосування ПСП (загальну) у звітному році згідно з вимогами Податковго кодексу України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У зв’язку з відсутністю у Податковому кодексі України норм щодо автоматичного продовження надання податкової соціальної пільги особам, що працювали на підприємстві станом на 01.01.11, та зміною порядку надання податкових соціальних пільг деяким категоріям платників, то заяви на податкову соціальну пільгу потрібно переписати всім працівникам, які мають підстави та бажання скористатися податковою соціальною пільгою.

Читати далі »

Які документи подаються батьками, які утримують двох чи більше дітей віком до 18 років, для отримання ПСП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платник податку, який має двоє чи більше дітей віком до 18 років, крім заяви подає: копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ, що підтверджує встановлення батьківства, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну; копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник).

Читати далі »

Які документи надає самотня мати або батько, які мають дітей віком до 18 років, для отримання ПСП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Правила подання платником податку на доходи фізичних осіб документів для отримання (застосування) податкової соціальної пільги, на яку він має право згідно з Податковим кодексом України (далі - ПКУ)визначені у Порядку подання документів для застосування податкової соціальної піль...

Читати далі »

За якою формою працівники повинні подавати заяву на ПСП?

25.08.2011

Працівники подають роботодавцю заяву про застосування податкової соціальної пільги в довільній формі.

Читати далі »

Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?

25.08.2011

Відомості про те, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем роботи не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей відображаються у заяві, яка надається платником податку роботодавцю на застосування податкової соціальної пільги. При цьому, окремої форми заяви або довідки - підтвердження того, що чоловік або дружина не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей нормами ПКУ та іншими нормативно-правовими актами не передбачено.

Читати далі »

За якою формою платники податку подають заяву про відмову від застосування ПСП?

25.08.2011

Враховуючи те, що нормами Податкового кодексу України не передбачено встановлення якоїсь єдиної форми заяви, то платник податків має право надати заяву про відмову у довільній формі.

Читати далі »

Чи застосовується ПСП до вихідної допомоги у зв'язку із звільненням працівника, в т. ч. при виході на пенсію, згідно ПКУ ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »