Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Перерахунок податку, перерахунок та обмеження податкової соціальної пільги

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи застосовується ПСП до суми допомоги, яка виплачується за лікарняними листами, з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Враховуючи те, що сума виплат у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності (лікарняні) розглядається як заробітна плата платника податку, то у разі її не перевищення граничного розміру загального місячного оподаткованого доходу від одного працедавця у вигляді заробітної плати, який передбачений нормами пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України, найманий працівник має право на податкову соціальну пільгу.

Читати далі »

Яким чином здійснюється перерахунок сум доходів та сум наданих ПСП найманим працівникам, в тому числі за час перебування на лікарняному або у відпустці?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлений п. 169.4 ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ). Відповідно до пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ якщо платник податку отримує доходи...

Читати далі »

Чи застосовується ПСП до заробітної плати ФО, яка зареєстрована ФОП?

25.08.2011

Нормами Податкового кодексу не заборонено надання податкової соціальної пільги для фізичних осіб – підприємців за умови виконання вимог ст.169 цього Кодексу.

Читати далі »

На яку ПСП та при якому граничному доході у вигляді заробітної плати ФО має право зменщувати дохід у вигляді заробітної плати від одного працедавця?

25.08.2011

У 2011 році податкова соціальна пільга дорівнює 470,50 грн. при граничному доході 1320,00 грн.

Читати далі »

Чи застосовується ПСП до доходу ФОП від здійснення підприємницької діяльності з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податкова соціальна пільга не застосовується до доходів фізичних осіб – підприємців від здійснення підприємницької діяльності.

Читати далі »

Чи застосовується ПСП у місяці звільнення ФО з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податкова соціальна пільга надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податку був звільнений з місця роботи.

Читати далі »

Чи має право на ПСП ФО, яка працює неповний робочий день згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соціальної пільги.

Читати далі »

Чи потрібно ЮО застосовувати ПСП при нарахуванні ПДФО до заробітної плати у вигляді авансу згідно з нормами Податкового кодексу України?

25.08.2011

Податкова соціальна пільга застосовується до всієї заробітної плати за місяць, а не до її частини (авансу).

Читати далі »

Чи має право на ПСП нерезидент, який офіційно працевлаштований на підприємстві?

25.08.2011

Якщо іноземець має офіційний дозвіл на працевлаштування і уклав трудовий договір (контракт) з роботодавцем - резидентом, то за умови виконання ст.169 Податкового кодексу України він має право на податкову соціальну пільгу.

Читати далі »

Як застосовувати ПСП до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати - з дня написання заяви, пропорційно з відпрацьованим дням, чи до місячного доходу того місяця, в якому подано заяву працівником?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податкова соціальна пільга застосовується до місячного доходу, незалежно від дня подання в даному місяці заяви працівником.

Читати далі »

Чи має право аспірант, який працює і отримує заробітну плату, на підвищену ПСП відповідно до ПК?

25.08.2011

Якщо аспірант, отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується. У разі, якщо, аспірант, який не отримує бюджетну стипендію або отримує спонсорську стипендію і одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 % при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує у 2011 році 1320 грн. При цьому, він повинен надати працедавцю довідку з навчального закладу або наукової установи про те, що він там навчається та не одержує стипендію з бюджету.

Читати далі »