Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Оподаткування інвестиційного прибутку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок оподаткування ПДФО доходу, отриманого ФО-резидентом від продажу ЮО інвестиційного активу згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа, яка здійснює протягом звітного року продаж інвестиційного активу юридичній особі та отримує інвестиційний прибуток, повинна надати податкову декларацію у встановленому порядку та сплати податок на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною п 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Яка ставка ПДФО застосовується при оподаткуванні інвестиційного прибутку з 01.01.2011?

25.08.2011

Оподаткування інвестиційного прибутку здійснюється за ставкою 15%. У разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці доходів, перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 відсотків суми перевищення з урахуванням податку, сплаченого за ставкою 15 %.

Читати далі »

Чи виникає інвестиційний прибуток (інвестиційний збиток) при продажу ФО інвестиційного активу (цінних паперів) та при придбанні інвестиційного активу (пакету ідентичних цінних паперів) протягом 30 календарних днів звітного (податкового)року?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді щодо виникнення інвестиційного прибутку (інвестиційного збитку) при продажу фізичною особою інвестиційного активу (цінних паперів) та при придбанні інвестиційного активу (пакету ідентичних цінних паперів) протягом 30 календарних днів звітного (п...

Читати далі »

Що може прирівнюватись до продажу інвестиційного активу?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. 170.2.2 п. 170.2 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV, до продажу інвестиційного активу прирівнюються також операції з: обміну інвестиційного активу на інший інвестиційний актив; зворотного викупу інвестиційного активу ...

Читати далі »

Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого ФО - нерезидентом від продажу інвестиційного активу ФО?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Дохід, отриманий фізичною особою – нерезидентом на території України у вигляді інвестиційного прибутку включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку та оподатковується за ставками, визначеними п. 167.1 ст. 167. Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Згідно із п. 167.1 ст. 167 ПКУ ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування щодо доходів, одержаних платником податку (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 - 167.4 цієї статті). У разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці доходів, перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 відсотків суми перевищення з урахуванням податку, сплаченого за ставкою 15 %.

Читати далі »

Чи оподатковується ПДФО дохід, отриманий засновниками ЮО (пропорційно їх часткам у статутному фонді) внаслідок розподілу чистого прибутку, який залишився після сплати всіх податків?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на зазначене запитання Вам необхідно звернутися до органу ДПС за своєю податковою адресою із обов'язковим наданням більш детальної інформації та копій документів, які засвідчують обставини справи.

Читати далі »

Яким чином оподатковується дохід від продажу ФО іншій ФО майнового сертифікату одержаного у власність в процесі приватизації ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Дохід від продажу фізичною особою іншій фізичній особі майнового сертифікату, одержаного у власність в процесі приватизації, не оподатковується.

Читати далі »

Чи потрібно відповідно до ПКУ декларувати інвестиційний збиток ФО?

25.08.2011

Якщо загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами має від'ємне значення (збиток), то його сума переноситься у зменшення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами наступних років до його повного погашення. Для цього інвестиційний збиток необхідно задекларувати.

Читати далі »

Якими документами можуть бути підтверджені витрати громадян, у тому числі нерезидентів, на придбання цінних паперів при розрахунку інвестиційного прибутку?

25.08.2011

Документами, що підтверджують фактично понесені витрати на попереднє придбання цінних паперів фізичною особою – платником податку, в тому числі нерезидентом, є договори купівлі-продажу цінних паперів, виписки зберігачів під кожне замовлення, завірені печатками зберігачів, акти приймання-передачі цінних паперів, касові документи при готівкових розрахунках через касу або розрахункові документи при безготівкових розрахунках.

Читати далі »

Яким чином оподатковується дохід при обміні інвестиційного активу (у разі виходу платника податку з числа засновників емітента корпоративних прав) на об’єкт нерухомого (рухомого) майна?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Який порядок визначення інвестиційного прибутку платника податків від продажу акцій, які попередньо були придбані за рахунок векселю, згідно ПКУ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »