Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Оподаткування суми надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи підлягає оподаткуванню ПДФО вартість проїзду на таксі посадовими особами ЮО, якщо такі переміщення пов’язані з господарською діяльністю підприємства та є підтверджуючі документи (квитанції та маршрутний лист)?

25.08.2011

Вартість проїзду на таксі посадовими особами, яка відшкодовується юридичною особою, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб платника податку, якщо така компенсація зумовлена виконанням платником податку трудової функції відповідно до трудового договору (контракту) чи передбачені нормами колективного договору та витрати підтвердженні відповідними фінансовими документами.

Читати далі »

Діє до 22.04.2011 Який порядок відшкодування витрат працівнику, відрядженому за кордон, з 01.01.2011?

25.08.2011

Відповідно до пп. 165.1.11 п. 165.1 ст. 165 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти,отримані ним на відрядження або під з...

Читати далі »

Який термін подання авансового звіту про використання коштів відповідно до ПК, якщо працівник проводив готівкові та безготівкові розрахунки із застосуванням корпоративної картки для закупівлі товарів для потреб підприємства?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі отримання готівки під звіт з застосуванням платіжних карток, підзвітна особа подає звіт про використання виданих коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після виконання окремої цивільно-правової дії. У разі якщо підзвітна особа - платник податку застосував платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, а строк подання платником податку звіту про використання виданих під звіт коштів не перевищує 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може його продовжити до 20 банківських днів (до з'ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).

Читати далі »

Діє до 22.04.11 І Чи вважається об’єктом оподаткування ПДФО збільшення розміру сум добових витрат на відрядження понад встановлені норми?

25.08.2011

Сума перевищення добових витрат понад норми, встановлені пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 ПКУ, відповідно до пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ вважається доходом, отриманим платником податку від його працедавця як додаткове благо та підлягає включенню до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податків, якщо таке перевищення не повернуто платником податку у встановленні, для подання авансового звіту, термін.

Читати далі »

Діє до 22.04.11 ІІЧи вважається об’єктом оподаткування ПДФО збільшення розміру сум добових витрат на відрядження понад встановлені норми?

25.08.2011

Діє до 22.04.11 Закічнення. Початок див. І. Зазначені в частині першій пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 ПКУ витрати можуть бути включені до складу витрат платника податку лише за наявності підтвердних документів, що засвідчують вартість цих витрат у вигляді транспортних квитків або транспортних раху...

Читати далі »

Діє до 17.03.2011 Чи включаються до оподатковуваного доходу найманого працівника витрати на паркування службового автомобіля, понесені під час відрядження за кордон?

25.08.2011

Якщо підприємство компенсує своєму працівнику витрати на паркування службового автомобілю, які понесені ним під час відрядження за кордон, то такі витрати не включаються до складу його загального місячного оподатковуваного доходу за умови надання таким працівником оригіналів документів, що підтверджують вартість таких витрат.

Читати далі »

Діє до 22.04.11 Чи виникає об”єкт оподаткування ПДФО, якщо аванс на відрядження або під звіт не видавався, а звіт подається для відшкодування витрат понесених за власні кошти?

25.08.2011

При відшкодуванні підзвітній особі витрат на відрядження або під звіт, яке було здійснене на підставі наданого працівником Звіту про використання коштів з оригіналами документів, які підтверджують вартість понесених витрат, об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб не виникає.

Читати далі »

Діє до 22.04.11 Чи буде додатковим благом найманого працівника, направленого у відрядження понесені витрати у зв’язку із проживаннням у готелі або за інші послуги, сплачені ФОП - платнику ЄП?

25.08.2011

Якщо найманий працівник надає оригінали документів, які підтверджують вартість понесених витрат під час відрядження, то сума відшкодування таких витрат не буде вважатись додатковим благом працівника.

Читати далі »

ІЧи потрібно працівнику, який під час відрядження користувався послугами маршрутного таксі, отримувати копію витягу з Державного реєстру юридичних осіб та ФОП, який надав ці послуги, якщо є оригінал квитка для відшкодуванння витрат та чи потрібно ЮО зазна

25.08.2011

Юридична особа при відшкодуванні витрат платника податків, які понесені ним під час відрядження, має право врахувати витрати за користування послугами маршрутного таксі за умови надання оригіналів квитків та без надання копії витягу з Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, якщо послуги маршрутного таксі надавав суб’єкт підприємницької діяльності. При цьому, у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб - підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність) під ознакою доходу "157".

Читати далі »

ІІЧи потрібно працівнику, який під час відрядження користувався послугами маршрутного таксі, отримувати копію витягу з Державного реєстру юридичних осіб та ФОП, який надав ці послуги, якщо є оригінал квитка для відшкодуванння витрат та чи потрібно ЮО зазн

25.08.2011

Продовження (початок див. част.І) На виконання п. 12 Постанови № 98 наказом Міністерства фінансів України від 17.03.11 N 362 змінено редакцію Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 N 59 (далі – Інструкція). ...

Читати далі »

ІЧи вважається об’єктом оподаткування ПДФО збільшення розміру сум добових витрат на відрядження понад встановлені норми?

25.08.2011

Сума перевищення добових витрат понад норми, встановлені пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу України, вважається доходом, отриманим платником податку від його працедавця як додаткове благо та підлягає включенню до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податків, якщо таке перевищення не повернуто платником податку у встановлений, для подання авансового звіту, термін.

Читати далі »

ІІ Чи вважається об’єктом оподаткування ПДФО збільшення розміру сум добових витрат на відрядження понад встановлені норми?

25.08.2011

Продовження (закінчення див. част. І) Зазначені в частині першій пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 ПКУ витрати можуть бути включені до складу витрат платника податку лише за наявності підтвердних документів, що засвідчують вартість цих витрат у вигляді транспортних квитків або транспортних рахунків (...

Читати далі »

ІЧи буде додатковим благом найманого працівника, направленого у відрядження понесені витрати у зв’язку із проживаннням у готелі або за інші послуги, сплачені ФОП - платнику ЄП?

25.08.2011

Якщо найманий працівник своєчасно надає Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та оригінали документів, які підтверджують вартість понесених витрат під час відрядження, то сума відшкодування таких витрат не буде вважатись додатковим благом працівника.

Читати далі »

ІІ Чи буде додатковим благом найманого працівника, направленого у відрядження понесені витрати у зв’язку із проживаннням у готелі або за інші послуги, сплачені ФОП - платнику ЄП?

25.08.2011

Продовження (початок див. част. І) До складу витрат на відрядження відносяться також витрати, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,2 р...

Читати далі »

Чи виникає об'єкт оподаткування ПДФО, якщо аванс на відрядження або під звіт не видавався, а Звіт про використання коштів, виданих на відрядження та під звіт подається для відшкодування витрат понесених за власні кошти?

25.08.2011

Сума витрат, яка відшкодована найманому працівнику на підставі наданого Звіту про використання коштів, виданих на відрядження та під звіт та оригіналів документів, що підтверджують вартість понесених витрат, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб, незалежно від того, що аванс не видавався, а витрати, під час відрядження, здійснювались за власні кошти.

Читати далі »

Чи підлягають оподаткуванню ПДФО добові у разі відсутності у відрядженого працівника відміток уповноваженої службової особи Державної прикордонної служби України в закордонному паспорті?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »