Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Оподаткування доходів, отриманих нерезидентами

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



За якою ставкою ПДФО оподатковуються доходи у вигляді заробітної плати нараховані (виплачені) ФО - нерезиденту з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Доходи з джерелом їх походження в Україні, що нараховуються (виплачуються, надаються) на користь нерезидентів, оподатковуються за правилами та ставками, визначеними для резидентів (з урахуванням особливостей, визначених деякими нормами цього розділу для нерезидентів). До доходів у вигляді заробітної плати ставки передбачені п.167.1 ст.167 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи має право ФО – нерезидент здавати в оренду власне нерухоме майно безпосередньо ЮО, що виконує функції податкового агента відносно доходів такої ФО?

25.08.2011

Фізична особа - нерезидент не може здавати в оренду власне нерухоме майно безпосередньо юридичній особі, що виконує функції податкового агента відносно доходів такої фізичної особи.

Читати далі »

Яким чином сплачується ПДФО при наданні нерухомості в оренду на території України, що належить ФО-нерезиденту ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Коротка та повна відповіді ідентичні: Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп.170.1.3 п.170.1 ст.170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 - VІ (далі – ПКУ) нерухомість, що належить фізичній особі - нерезиденту, надається в оренду виключно через фізичну о...

Читати далі »

Чи необхідно ФО – нерезиденту з 01.01.2011 року отримувати довідку-підтвердження резидентського статусу та порядок її отримання?

25.08.2011

Відповідно до пп. 14.1.213 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) з метою оподаткування нерезидентом вважається фізична особа, яка не є резидентом. Фізична особа – резидент – це фізична особа, яка має місце проживання в Україні. У разі якщо фізичн...

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДФО операції з продажу нерухомого майна ФО – нерезидентами з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 172.1 ст. 172 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ), дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімна...

Читати далі »

Чи необхідно ФО - іноземцю, яка зареєстрована підприємцем, отримувати довідку-підтвердження статусу резидента України з 01.01.2011, для оподаткування доходів за ставками, які діють для резидентів України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Довідку-підтвердження статусу резидента України для фізичних осіб – іноземців, які зареєстровані підприємцями отримувати не потрібно. При цьому, оподаткування доходів здійснюється за ставками, які діють для резидентів України.

Читати далі »

До якого бюджету необхідно сплачувати ПДФО при отриманні ФО-нерезидентом від ФО-резидента подарунку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податок, утриманий з доходів нерезидентів, підлягає зарахуванню до бюджету територіальної громади за місцем робочого місця нотаріуса.

Читати далі »

За якою ставкою оподатковується дохід нерезидента у разі продажу (обміну) ним об'єкта нерухомості, який перебуває у його власності?

25.08.2011

Дохід від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомості, які перебувають у його власності менше трьох років, що здійснюються фізичними особами - нерезидентами, оподатковується за ставками, визначеними в п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України (15% та/або 17%). Якщо дохід, отриманий нерезидентом від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у пункті 172.1 ст.172 Податкового кодексу, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного в пункті 172.1 ст.172 Податкового кодексу, то такий дохід оподатковується за ставками 15% та/або 17% в залежності від доходу, отриманого в звітному місяці. Якщо об’єкт нерухомості, зазначений у п.172.1 ст.172 Податкового кодексу, перебуває у його власності більше трьох років, то дохід від продажу такої нерухомості не оподатковується.

Читати далі »

Хто виконує функції податкового агента при виплаті доходу нерезиденту від здійснення в Україні гастрольних заходів та за якою ставкою ПДФО оподатковується такий дохід?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податковими агентами при виплаті доходу нерезиденту від здійснення в Україні гастрольних заходів є суб’єкти господарювання, з якими безпосередньо укладаються договори оренди на провадження гастрольного заходу. Ставка оподаткування доходів нерезидента від здійснення в Україні гастрольних заходів становить 15% та/або 17% в залежності від отриманого доходу у звітному місяці.

Читати далі »

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО вартість проживання нерезидента, що сплачується ЮО, яка не є його працедавцем?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Вартість проживання нерезидента, що сплачується юридичною особою, яка не є його працедавцем, оподатковується податком на доходи фізичних осіб в загальному порядку за ставками, визначеними в п.167.1 ст. 167 ПКУ (15% та/або17% в залежності від отриманого доходу в звітному місяці).

Читати далі »

Чи необхідно зменшувати суму нарахованої заробітної плати, яка виплачується ФО – нерезидентам, на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків до Накопичувального фонду з метою визначення ПДФО?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок оподаткування доходів у вигляді заробітної плати, яка нараховується (виплачується) фізичним особам – нерезидентам здійснюється за правилами, які діють для фізичних осіб – резидентів, тобто зменшується на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду.

Читати далі »

Як оподатковуються ПДФО роялті, які виплачуються ФО – нерезиденту з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. 162.1.2 п. 162.1 ст. 162 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платниками податку на доходи фізичних осіб є фізична особа – нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Украї...

Читати далі »

Який порядок видачі довідки про сплачений податок нерезидентом в Україні?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Довідка видається органом державної податкової служби за місцем знаходження (місцем проживання) резидента або постійного представництва нерезидента, що здійснює на користь нерезидента будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України. Довідка або обґрунтована відмова щодо її видачі видається протягом 10-ти робочих днів від дати одержання письмового звернення.

Читати далі »

І За якою ставкою підлягають оподаткуванню ПДФО доходи ФО – нерезидента у вигляді роялті з урахуванням норм міжнародної угоди про уникнення подвійного оподаткування з Російською федерацією?

25.08.2011

При виплаті роялті на користь резидента Росії резидент України зобов’язаний утримувати податок у розмірі 10% від загальної суми роялті, за умови виконання пунктів 103.1 - п. 103.5 ст. 103 Податкового кодексу України.

Читати далі »

ІІ За якою ставкою підлягають оподаткуванню ПДФО доходи ФО – нерезидента у вигляді роялті з урахуванням норм міжнародної угоди про уникнення подвійного оподаткування з Російською федерацією?

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. Порядок застосування міжнародних договорів передбачений ст. 103 розділу ІІ ПКУ. Відповідно до п. 103.2 ст. 103 ПКУ особа (податковий агент) має право самостійно застосувати звільнення від оподаткування або зменшену ставку податку, передбачену відповідним міжнародним д...

Читати далі »

Куди подавати річну декларацію про майновий стан та доходи ФО-нерезиденту при продажу інвестиційного активу ЮО (ФО) на території України, якщо нерезидент не має місця проживання в Україні, згідно ПКУ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід виплачений ЮО- страховою компанією на користь ФО-нерезидента, як страхове відшкодування за пошкодження автомобілю?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »