Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну рухомого майна

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Яким чином оподатковується ПДФО дохід від продажу рухомого майна ФО – резидентом з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 173.1 ст. 173 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ), дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.2 ст. 167 ПКУ...

Читати далі »

Яким чином оподатковується дохід, отриманий від продажу рухомого майна (вживаних речей) за посередництвом ЮО - комісіонера з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо фізична особа здійснює продаж рухомого майна через юридичну особу-комісіонера, то такий комісіонер вважається податковим агентом платника податку стосовно оподаткування доходів, отриманих таким платником від такого продажу.

Читати далі »

Яким документом передбачено порядок оцінки транспортних засобів при відчужені об’єктів рухомого майна та чи необхідно податковому агенту зберігати оригінал (копію) звіту про оцінку?

25.08.2011

та

Читати далі »

Яким чином визначити черговість продажу об’єктів рухомого майна з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Кількість продажів об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла та моторолера до створення єдиного інформаційного ресурсу транспортних засобів визначається фізичною особою - платником податку виключно на підставі самостійного визначення заяви, в якій вона самостійно зазначає черговості такого продажу, що також зазначається у відповідному пункті договору купівлі-продажу.

Читати далі »

Який порядок оподаткування доходу, отриманого ФОП платником ЄП від продажу власного рухомого майна, якщо у Свідоцтві про сплату ЄП зазначений вид діяльності "Продаж транспортних засобів"?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Дохід, отриманий фізичною особою – підприємцем від продажу власного рухомого майна підлягає оподаткуванню за нормами, визначеними ст. 173 Податкового кодексу України, незалежно від того, що у Свідоцтві про сплату єдиного податку зазначений вид діяльності "Продаж транспортних засобів".

Читати далі »

Яким чином оподатковується ПДФО дохід, отриманий від продажу рухомого майна ФО – нерезидентом з 01.01.2011?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Дохід від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого майна, що здійснюються фізичними особами - нерезидентами, оподатковується відповідно до норм ст. 173 Податкового кодексу України та в порядку, встановленому для резидентів, за ставками, визначеними в п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України.

Читати далі »

До якого бюджету потрібно перераховувати ПДФО при продажу рухомого майна за посередництвом ЮО-комісіонера згідно з ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо фізична особа здійснює продаж рухомого майна за посередництвом юридичної особи-комісіонера, то такий комісіонер вважається податковим агентом платника податку стосовно оподаткування доходів, отриманих таким платником від такого продажу та повинен до або під час виплати доходу фізичній особі утримати та сплатити податок на доходи фізичних осіб за рахунок такої фізичної особи до бюджету за місцезнаходженням юридичної особи - комісіонера.

Читати далі »

Як оподатковується передача автомобіля ФО іншій ФО за довіреністю?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки за фактом нотаріального посвідчення договору доручення права користування чи розпорядження рухомим майном не відбувається перехід власності на об’єкт від довірителя до повіреного, то не має обставин для оподаткування при передачі рухомого майна. Однак, у разі відчуження рухомого майна повіреною особою (відбувається перехід права власності) оподаткування доходу, отриманого довірителем від такого відчуження, здійснюється у порядку, визначеному ст. 173 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Що таке рухоме майно у визначенні ПКУ?

25.08.2011

Відповідно до пп. 14.1.105 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) поняття "майно" вживається у значенні, наведеному в Цивільному кодексі України. Згідно із п. 2 ст. 181 Цивільного кодексу України рухомими речами (майно) є речі (майно), я...

Читати далі »

Хто є податковим агентом при продажу ФО об'єкта рухомого майна ЮО або ФОП?

25.08.2011

Якщо фізична особа здійснює продаж рухомого майна юридичній особі або фізичній особі – підприємцю, то функцію податкового агента будуть виконувати юридична особа або фізична особа – підприємець.

Читати далі »

До якого бюджету ФО самостійно сплачує ПДФО при продажу рухомого майна за посередництвом ЮО (не комісіонера)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »