Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Порядок заповнення та подання податкової декларації фізичними особами

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



За якою податковою адресою повинна подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати ПДФО ФО, якщо вона зареєстрована (прописана) в одному місці, а дохід отримує в іншому?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, то він має подати декларацію до органу державної податкової служби за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними).

Читати далі »

Чи потрібно ФО, яка протягом поточного звітного року отримувала інвестиційний прибуток, подавати декларацію про майновий стан і доходи з 01.01.2011 року та у який термін?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа, яка протягом звітного податкового року отримувала дохід у вигляді інвестиційного прибутку, повинна подати декларацію про майновий стан і доходи в термін до 1 травня року, що настає за звітним.

Читати далі »

Чи необхідно ФО подавати річну декларацію, якщо він протягом звітного року отримував доходи від декількох податкових агентів?

25.08.2011

діє з 01.01.2011 Коротка та повна відповіді ідентичні: Діє з 01.01.2011 Згідно з п.п. “є” п.176.1 ст.176 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ) платники податку зобов’язані подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передба...

Читати далі »

Який термін подання фізичними особами декларації про майновий стан і доходи за звітний рік з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Декларація про майновий стан і доходи для платників податку на доходи фізичних осіб подається до 1 травня року, що настає за звітним.

Читати далі »

За якою формою у 2011 році подається громадянами декларація про майновий стан і доходи, отримані у 2010 році?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 10 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України, державної податкової адміністрації України та інших центральних органів виконавчої влади, прийняті до набрання чинності ци...

Читати далі »

Діє до 11.03.2011 В яких випадках державному службовцю необхідно подавати декларацію про майновий стан та доходи до органу ДПС, згідно ПКУ та ст.13 Закону України "Про державну службу"?

25.08.2011

Відповідно до ст.13 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII "Про державну службу" із змінами та доповненнями особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця третьої - сьомої категорій подає за місцем майбутньої служби довідку органу державної податкової служби про подану де...

Читати далі »

Який порядок отримання довідки про сплату ПДФО ФО - резидентом, який виїжджає на постійне місце проживання, про відсутність податкових зобов’язань з такого податку (у т.ч. якщо ФО є підприємцем)?

25.08.2011

Порядок отримання довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1243 ...

Читати далі »

В який термін фізична особа повинна сплатити суму податкового зобов’язання, донараховану органом державної податкової служби?

25.08.2011

Сума податкових зобов’язань, яка донарахована органом державної податкової служби фізичній особі, сплачується платником податку до бюджету протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

Читати далі »

Чи має право ФО, яка отримала іноземний дохід в 2010 році, подати заяву до органу ДПС про перенесення строку подання декларації до 31 грудні 2011 року?

25.08.2011

Фізична особа, яка отримала іноземний дохід у 2010 році, при поданні декларації про майновий стан і доходи повинна буде при визначенні ставки податку враховувати норми Закону України від 23 травня 2003 року № 889- IV "Про податок з доходів фізичних осіб", але термін подання такої декларації буде ...

Читати далі »

Діє до 10.03.2011 Який ОДПС повинен видати довідку про сплату ПДФО, відповідно до Постанови КМ України, від 27.12.2010, № 1243 "Про затвердження Порядку отримання довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїж

25.08.2011

Діє до 10.03.2011 PV1 22.02.2011р. Відповідь на аналогічне звернення знаходиться на погодженні в профільному департаменті ДПА України. Пропонуємо Вам звернутися після 10.03.2011р.

Читати далі »

В яких випадках платник податку ФО звільняється від обов'язкового подання декларації, незалежно від видів отриманих доходів?

25.08.2011

Платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації в таких випадках: - якщо вони є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року; - перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації; - перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року; - перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року; - у разі отримання доходів виключно від податкових агентів.

Читати далі »

В яких випадках державному службовцю необхідно подавати декларацію про майновий стан та доходи до органу ДПС, згідно ПКУ та ст.13 Закону України "Про державну службу"?

25.08.2011

Відповідно до ст.13 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII "Про державну службу" із змінами та доповненнями (далі – Закон), особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця третьої - сьомої категорій подає за місцем майбутньої служби довідку органу державної податкової служ...

Читати далі »

Чи слід подавати декларацію про майновий стан і доходи громадян, у разі внесення ФО власних коштів до статутного фонду ЮО?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »