Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи фізичних осіб » Порядок подання та заповнення податкової декларації з податку податковими агентами

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 29.03.2011 В який термін та за якою формою необхідно подати податковому агенту до органу ДПС декларацію з ПДФО?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 до 29.03.2011 Згідно з п. “д” п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ (далі – ПКУ) особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації подат...

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 За який період подається декларація про майновий стан і доходи ФО – резидентом, який виїжджає на постійне місце проживання за кордон?

25.08.2011

Декларація подається за три останні звітні податкові періоди (у разі наявності невиконаного обов'язку з подання) та за звітний період поточного року (з початку поточного року до строку, на який припадає день подання такої декларації).

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Яким чином відображаються в податковій звітності операції від продажу цінних паперів довірителем-фізособою за договором-доручення відповідно до якого банк є повіреним виконати посередницьки послуги із продажу таких цінних паперів за ко

25.08.2011

Діє до 20.04.2011 PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, ...

Читати далі »

Діє до 25.03.2011 Чи необхідно податковому агенту подавати щомісячно Декларацію з ПДФО, якщо він не має найманих осіб і дохід у звітному місяці на користь ФО не нараховувався і не виплачувався?

25.08.2011

Податкові агенти зобов’язані подавати до органу ДПС за звітний місяць Декларацію з податку на доходи фізичних осіб, незалежно від того, що у нього відсутні наймані працівники або дохід не нараховувався та не виплачувався на користь фізичних осіб. При цьому, у разі відсутності будь-яких показників, передбачених Декларацією, у цьому рядку проставляється прочерк.

Читати далі »

Діє до 02.03.2011 Який порядок заповнення податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб, затвердженої наказом ДПА України від 31.01.2011 №58?

25.08.2011

Діє до 02.03.2011 PV2 02.03.2011р. Відповідь на аналогічне звернення знаходиться на узгодженні. Просимо Вас звернутися повторно через кілька днів.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Який порядок подання декларації з ПДФО ЮО, що має не уповноважені відокремлені структурні підрозділи?

25.08.2011

Якщо філії, відділенню, іншому відокремленому підрозділу юридичної особи не надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку, то всі обов’язки податкового агента щодо подання Декларації виконує юридична особа. Декларація з показниками даного неуповноваженого відокремленого підрозділу подається до ОДПС за місцезнаходженням кожного такого не уповноваженого відокремленого підрозділу (відділення, філії), де юридично особа (податковий агент) стає на облік . У реквізитах Декларації зазначаються дані юридичної особи, яка перебуває на обліку за такий не уповноважений підрозділ.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Як заповнюється заборгованість з виплати заробітної плати в рядку "14" податкової декларації з ПДФО, а саме за мінусом внесків та податків чи ні?

25.08.2011

Відповідно до пп. "д" п. 176.2 ст. 176 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з под...

Читати далі »

Діє до 29.03.2011 Чи необхідно відображати в податковій декларації з ПДФО доходи ФОП, які отримуються від операцій, здійснюваних в межах обраних видів діяльності та не оподатковуються податковим агентом при їх нарахуванні і виплаті?

25.08.2011

Дохід, який нараховується (виплачується) суб’єктом господарювання фізичній особі - підприємцю від операцій, здійснюваних в межах обраних ним видів діяльності, не відображається у податковій декларації з податку на доходи фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Яким чином податковий агент відображає в податковій декларації з ПДФО суму зайво сплаченого податку?

25.08.2011

Сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб не відображається у податковій декларації з податку на доходи фізичних осіб, але може бути повернута податковому агенту на підставі заяви, за умови виконання вимог ст. 43 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Який порядок заповнення рядків "04", "06" та "14" податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб для податкових агентів, якщо дохід не виплачений, а ПДФО перерахований?

25.08.2011

Відповідно до ст.168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ для податкових агентів передбачено два терміни сплати (перерахування) ПДФО до бюджету: під час виплати оподатковуваного доходу або наступного банківського дня при нарахуванні (виплаті, наданні) доходу у не грошовій ...

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Як відобразити в рядку "10" декларації з податку на доходи фізичних осіб кількість зовнішніх сумісників?

25.08.2011

Оскільки в рядку "10" Декларації не передбачена окрема графа "зовнішні сумісники", то кількість зовнішніх сумісників може включатися до кількості працівників за цивільно-правовими договорами та відображатись в графі "за цивільно-правовими договорами".

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи потрібно в рядку "06" та "14" податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб відображати суму виплат за лікарняними листами, що не виплачена ФСС з тимчасової втрати непрацездатності, та відповідно ПДФО з цієї допомоги?

25.08.2011

Оскільки сума виплат у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності (лікарняні) розглядається як заробітна плата, то суму такого невиплаченого доходу потрібно відображати в рядку "14", а суму нарахованого податку на доходи фізичних осіб з цього доходу - в рядку "06" податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 За винятком яких податків і внесків необхідно відображати загальну суму доходів за звітний період у рядку "02" декларації з податку на доходи фізичних осіб?

25.08.2011

У рядку „02” Декларації вказується загальна сума доходів за звітний період, яка виплачена (надана), за мінусом суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, та суми утриманого податку на доходи фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Яку дату необхідно ставити в рядку "7" декларації з податку на доходи фізичних осіб якщо звітність подає податковий агент, у якого не визначено конкретний термін виплати доходу за другу половину місяця, або якщо цей термін пізніше ніж 7

25.08.2011

У рядку „7” декларації з податку на доходи фізичних осіб вказується дата виплати доходу за звітний період, а саме дата виплати заробітної плати за другу половину місяця, яка виплачується згідно з нормами законодавства не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. Якщо конкретний термін виплати доходу за другу половину місяця не визначений, то у рядку „7” декларації з податку на доходи фізичних осіб зазначається дата виплати доходу за звітний період (місяць), яка була фактично виплачена.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи потрібно відображати в рядку "01" Декларації з ПДФО доходи, які частково не оподатковуються, а частково оподатковуються на загальних підставах (наприклад стипендія з бюджету, що перевищує неоподатковуваний розмір тощо)?

25.08.2011

Якщо сума доходу, яка нарахована податковим агентом фізичним особам, частково не оподатковується, а частково оподатковується на загальних підставах, то у рядку "01" Декларації з податку на доходи фізичних осіб відображається загальна нарахована сума тих видів (ознак) доходів, які підлягають оподаткуванню.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи необхідно відображати в рядку "01" Декларації з ПДФО суму грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у зв'язку з викона

25.08.2011

Враховуючи те, що сума грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержана військовослужбовцями, особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у зв'язку з виконанням обов'язків несення служби, не звільняється від оподаткування, відповідно до ст. 165 Податкового кодексу України, то у рядку "01" Декларації відображається повністю нарахований дохід, незалежно від того, що податок, який утримується з цього доходу не перераховується до бюджету, а спрямовується виключно на виплату рівноцінної та повної компенсації втрат доходів зазначеної категорії громадян.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи необхідно приватному нотаріусу відображати в рядку 01 податкової декларації з ПДФО доходи фізичних осіб, при оподаткуванні яких нотаріус виконує функцію податкового агента лише в частині перевірки сплати ПДФО перед нотаріальним посві

25.08.2011

При нотаріальних посвідченнях договорів приватний нотаріус, як податковий агент в частині перевірки сплати податку на доходи фізичних осіб, не повинен відображати в рядку 01 декларації з податку на доходи фізичних осіб такі доходи фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи заповнюється рядок "05" податкової декларації з ПДФО, якщо ПДФО за попередній місяць фактично перераховується до бюджету у поточному звітному місяці, але в термін, який зазначений в рядку "7" Декларації?

25.08.2011

Відповідно до пп. "д" п. 176.2 ст. 176 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з под...

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи відображається в рядку 06 та 14 податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб сума винагороди за договорами цивільно-правового характеру та сума ПДФО з цієї винагороди, що не виплачена ФО за терміном зазначеним у рядку 7 де

25.08.2011

У разі коли сума винагороди за договорами цивільно-правового характеру та сума податку на доходи фізичних осіб з цієї винагороди не виплачена фізичній особі до терміну, зазначеного у рядку 7 декларації з податку на доходи фізичних осіб, сума такої винагороди зазначається у рядку 14 декларації з податку на доходи фізичних осіб, а сума податку на доходи фізичних осіб з цієї винагороди зазначається у рядку 06 цієї декларації.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи відображається в рядку "02" Податкової декларації з ПДФО сума доходу за другу половину місяця, що виплачена в термін, який зазначений у рядку "7" Декларації?

25.08.2011

Відповідно до пп. "д" п. 176.2 ст. 176 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з под...

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи відображається в рядку "04" податкової декларації з ПДФО сума ПДФО, який утриманий з доходу за другу половину звітного місяця та перерахований до бюджету в термін, зазначений у рядку "7" Декларації?

25.08.2011

Якщо сума податку на доходи фізичних осіб за другу половину попереднього звітного місяця перерахована до бюджету в поточному місяці, то дана сума відображається у рядку "04" Декларації з податку на доходи фізичних осіб (далі – Декларація), незалежно від того, що перерахування до бюджету податку відбулось в термін, який зазначений у рядку "7" Декларації.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи необхідно та яким чином подавати уточнюючу податкову декларацію з ПДФО, якщо помилка, яка самостійно виявлена платником податків, не вплинула на показники рядка "07" Декларації?

25.08.2011

Враховуючи те, що форма декларації з податку на доходи фізичних осіб (далі – Декларація) не містить окремих рядків коригувань за попередні періоди, то платник податку при самостійному виявленні помилки у попередньо поданих Деклараціях подає уточнюючу Декларацію, незалежно від того, що значення, яке зазначено у рядку "07" Декларації залишається не змінним.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи необхідно податковому агенту подавати податкову декларацію з ПДФО, якщо він не має найманих осіб і дохід у звітному місяці на користь ФО не нараховувався і не виплачувався?

25.08.2011

Податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці можуть не подавати до податкового органу Декларацію з податку на доходи фізичних осіб за відповідний звітний період.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 В який термін та за якою формою необхідно подати податковому агенту до органу ДПС податкову декларацію з ПДФО?

25.08.2011

та

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Чи необхідно відображати в податковій декларації з ПДФО доходи ФОП, які отримуються від операцій, здійснюваних в межах обраних видів діяльності та не оподатковуються податковим агентом при їх нарахуванні і виплаті?

25.08.2011

Діє до 20.04.2011 PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, ...

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Значення яких рядків податкової декларації з ПДФО враховуються при нарахуванні в обліковій картці платника податку податкового зобов’язання (рядок "07" + рядок "15" чи лише значення рядка "07") та в який термін?

25.08.2011

Враховуючи те, що сума заборгованості з податку на доходи фізичних осіб, яка зазначена у рядку "15" Декларації з податку на доходи фізичних осіб (далі – Декларація), може бути сплачена податковим агентом у січні місяці, але станом на 01.01.2011 року за даними обліку вона рахувалась як заборгованість, то з метою уникнення подвійного нарахування в картці особового рахунку суми податку, в картці відображається лише сума податку, яка зазначена у рядку "07" Декларації.

Читати далі »

Діє до 20.04.2011 Як відобразити в рядку "10" декларації з податку на доходи фізичних осіб кількість осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі та отримують заробітну плату за виконання робіт (вони перебувають не у штаті та не за цивільно-пр

25.08.2011

Діє до 20.04.2011 PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, ...

Читати далі »

Чи потрібно подавати уточнюючу декларацію з ПДФО за січень-березень 2011р. у разі виявлення помилок та чи передбачено застосування штрафних санкцій за допущення помилок, якщо дана декларація скасована відповідно до ЗУ №3221?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 160, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »