Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів самозайнятих осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність » Дозволені витрати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи включається до витрат приватного нотаріуса орендна плата, якщо нотаріус діяльність тимчасово не здійснював (оформлена в Міністерстві юстиції декретна відпустка)?

25.08.2011

Згідно з чинним законодавством доходи платника податків можуть бути зменшені на документально підтвердженні витрати безпосередньо пов’язані з одержанням доходу. Оскільки приватний нотаріус у зв’язку з оформленням декретної відпустки не здійснює діяльності та не отримує доходів у нього не має і витрат.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які витрати мають право враховувати приватні нотаріуси при визначенні загального річного оподатковуваного доходу?

25.08.2011

При розрахунку загального річного оподатковуваного доходу приватні нотаріуси мають право враховувати наступні витрати : - користування приміщенням (оренда плата, платежі за надання комунальних послуг та інші обов'язкові платежі), яке є робочим місцем приватного нотаріуса; - користування телефонним зв'язком; - одержання спеціальних бланків нотаріальних документів, книг обліку та реєстрів, необхідних у роботі нотаріуса; - виготовлення печаток та штампів, а також їх заміну; - укладання договору службового страхування або внесення страхової застави; - придбання канцелярського приладдя; - оплату інформаційно-технічних послуг щодо користування державними реєстрами, що діють в системі нотаріату; модернізацію та обслуговування комп'ютерної та копіювальної техніки, придбання комплектів картриджів; - оплату праці найманих працівників за трудовими угодами; - сплату нотаріусами внесків до Пенсійного фонду України, у тому числі на користь найманих працівників, та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування; - придбання офіційних видань, рекомендованих Міністерством юстиції України, проходження навчання з підвищення професійного рівня; - використання електронної бази законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи враховуються витрати при визначенні загального річного оподатковуваного доходу адвоката?

25.08.2011

Оподаткування доходів фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зокрема, адвокатську, регламентується загальними нормами Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб". Адвокати, хоча і відносяться до окремої групи платників податку, але обкладаються податком за загальними нормами вищевказаного Закону. Згідно Закону, загальний оподатковуваний дохід це будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахований (виплачений) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду. В дохід приватного адвоката, який обкладається податком з доходів фізичних осіб, включається сума коштів, що сплачується клієнтами за надання адвокатських послуг, тобто в приватного адвоката немає можливості при визначенні загального оподатковуваного доходу врахувати витрати, понесені їм у зв’язку з проведенням адвокатської діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи враховуються у складі ВВ приватного нотаріуса поточного року внески до Пенсійного фонду України, у тому числі на користь найманих працівників, та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування за грудень минулого рок

25.08.2011

Внески до Пенсійного фонду України, у тому числі на користь найманих працівників, та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, нараховані за грудень минулого року, що фактично сплачені у січні поточного року, не можуть бути включені до складу валових витрат поточного року. Враховуючи, що зазначені внески не були фактично сплачені у звітному році, за який подається декларація, вони також не можуть бути включені до витрат минулого (звітного) року.

Читати далі »