Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів самозайнятих осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність » Терміни сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи має право інша ФО (дружина) перерахувати до бюджету зі свого розрахункового рахунку суму ПДФО, яка нарахована податковим органом приватному нотаріусу (чоловіку) на підставі декларації?

25.08.2011

Враховуючи те, що особою, відповідальною за погашення суми податкового зобов’язання при нарахуванні податку податковими органами на підставі поданої декларації є особисто платник, зокрема приватний нотаріус, який отримав дохід від здійснення приватної нотаріальної діяльності, то сплата податку з доходів фізичних осіб іншою особою чинним законодавством не передбачена. При цьому, відповідно до п. 7.5 ст. 7 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями, забороняється будь – яка уступка податкового зобов’язання платника податків третім особами. Тобто приватний нотаріус, який отримав дохід, несе персональну податкову відповідальність щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.

Читати далі »