Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи самозайнятих осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність » Витрати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі витрати мають право врахувати нотаріуси при визначені сукупного чистого доходу?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Для приватних нотаріусів відповідно до п. 178.3 ст. 178 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ, оподатковуваним доходом вважається сукупний чистий дохід, тобто різниця між доходом i документально підтвердженими витратами, необхідними для провадження певного ...

Читати далі »

Чи має право нотаріус віднести до витрат при визначені сукупного чистого доходу внески до Пенсійного фонду України, оплачені у І кварталі 2011 року за 2010 рік?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Внески до Пенсійного фонду України, у тому числі на користь найманих працівників, та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, нараховані за 2010 рік, що фактично сплачені у І кварталі поточного року, не можуть бути включені до складу валових витрат поточного року. Враховуючи, що зазначені внески не були фактично сплачені у звітному році, за який подається декларація, вони також не можуть бути включені до витрат минулого (звітного) року.

Читати далі »

Чи має право особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність включити до складу витрат понесені витрати, які пов’язані із користування приміщенням, де проводиться діяльність?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Витрати, які пов’язані із користування приміщенням (оренда плата, платежі за надання комунальних послуг та інші обов'язкові платежі), яке є робочим місцем особи, що здійснює незалежну професійну діяльності, враховуються при обчисленні сукупного чистого доходу платника податку, за умови наявності документу, що підтверджує їх фактичну оплату.

Читати далі »

Чи враховуються при визначенні сукупного чистого доходу ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність витрати, понесені у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у ФОП – платників ЄП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Обмеження щодо включення фізичною особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність витрат, які пов’язані з придбанням товарів (робіт, послуг) у фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, не передбачено. При цьому, зазначені витрати повинні бути пов’язані із провадженням певного виду незалежної професійної діяльності та підтвердженні документально.

Читати далі »

Які витрати має право включити адвокат, що здійснює незалежну професійну діяльність, при визначені сукупного чистого доходу?

25.08.2011

До складу витрат адвоката, що здійснює незалежну професійну діяльність, включаються лише документально підтверджені витрати, необхідні для здійснення адвокатської діяльності. Порядок провадження адвокатської діяльності регламентується Законом України "Про адвокатуру", який визначає, зокрема і витрати, які є необхідними при здійсненні адвокатами своєї професійної діяльності. А саме: орендна плата за користування приміщенням, яке є робочим місцем адвоката; витрати на виготовлення печаток та штампів, а також їх заміну; оплату праці найманих працівників за трудовими та цивільно-правовими угодами; сплата єдиного соціального внеску, у тому числі фонд оплати праці.

Читати далі »