Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи самозайнятих осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність » Порядок ведення обліку доходів та витрат

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Яким чином ведуть облік доходів і витрат ФО, які здійснюють незалежну професійну діяльність?

25.08.2011

Відповідно до п. 178.6 ст. 178 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ) фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані вести облік доходів та витрат від такої діяльності. Порядок ведення Книги обліку доходів і витрат, яку вед...

Читати далі »

Яким чином заповнити Книгу обліку доходів та витрат, яку ведуть ФО, що здійснюють незалежну професійну діяльність, у разі виявлення помилки щодо невідображення операцій з обліку доходів і витрат?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 170, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »