Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів суб’єктів підприємницької діяльності » Об’єкти оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування доходів ФОП на загальній системі оподаткування?

25.08.2011

Загальним оподатковуваним доходом, суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи на загальній системі оподаткування, вважається сукупний чистий дохід, розрахований як різниця між валовим доходом (виручка від продажу товарів, надання послуг, виконання робіт, у грошовій або натуральній формі) і документально підтвердженими витратами, безпосередньо пов’язаними з отриманням такого доходу. У разі відсутності підтверджувальних документів податкові органи при проведенні остаточного розрахунку враховують витрати за нормами у відсотках до валового доходу, наведеними у додатку №6 до Інструкції №12.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо ФОП на загальній системі оподаткування виконав роботу в І кварталі, кошти отримав у ІІ кварталі, перебуваючи вже на спрощеній системі, чи повинен він подати декларацію за ІІ квартал та сплатити ПДФО?

25.08.2011

Доходи платника єдиного податку, одержані ним від провадження зазначених у Свідоцтві видів підприємницької діяльності, які були отримані ним за роботи, виконані у період, коли він перебував на загальній системі оподаткування, не включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу і з них не сплачується податок з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування у одержувача кошти, перераховані ФОП з розрахункового рахунку підприємця учбовому закладу за навчання своєї дитини (члена сім’ї першого ступеня споріднення)?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством. У разі перерахування фізичною особою – підприємцем коштів з розрахункового рахунку учбовому закладу за навчання члена сім’ї першого ступеню споріднення, такі кошти не оподатковуються податком з доходів фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковується ПДФО вартість товару, який був придбаний ФОП під час здійснення підприємницької діяльності, але залишився не реалізованим (не використаним) після скасування реєстрації СПД?

25.08.2011

Якщо товар, який був придбаний фізичною особою - підприємцем під час здійснення підприємницької діяльності не реалізувався та після скасування реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності залишився у власності платника податку, то вартість залишків товару не включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виникає об'єкт оподаткування у ФОП внаслідок списання банком заборгованості по кредиту, за якою минув термін позовної давності, що був отриманий ФОП для здійснення підпрриємницької діяльності?

25.08.2011

У разі списання банком заборгованості по кредиту, за якою минув термін позовної давності, що був отриманий фізичною особою - підприємцем для здійснення підприємницької діяльності, дохід в сумі списаної заборгованості включається до валового доходу (виручки) підприємця.

Читати далі »