Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок обчислення

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок сплати податку для ФОП, що вперше приступив до діяльності?

25.08.2011

Платники, на загальній системі оподаткування, які вперше залучаються до сплати, сплачують авансові платежі в розмірі 25% суми, обчисленої їм податковими органами на підставі декларації, поданої громадянином за оціночним доходом на поточний рік.

Читати далі »

Діє до 31.12.2008 Куди сплачувати податки ФОП, який змінив місце проживання?

25.08.2011

При зміні місця проживання сплата податків підприємцем здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включаються (зараховуються) авансові внески сплачені ФОП протягом року при остаточному розрахунку суми податку?

25.08.2011

Суми податку, сплачені у вигляді авансових платежів, пред’явлених податковими органами, враховуються при остаточному розрахунку суми податку на підставі документального підтвердження факту сплати податку

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен сплачувати авансові внески ФОП, якщо він не здійснює діяльність?

25.08.2011

Платники податку протягом року щоквартально сплачують до бюджету авансові платежі, обчислені податковими органами на підставі доходів суб’єкта підприємницької діяльності за попередній рік, в розмірі по 25 процентів річної суми податку. У разі значного збільшення або зменшення протягом року доходу платника податку податковими органами на підставі поданих декларацій може бути проведено перерахунок сум податку за строками сплати податку, що не настали.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок зарахування плати за торговий патент при проведенні остаточного розрахунку суми податку?

25.08.2011

Суми плати за патент і суми податку, сплачені протягом року за місцем виплати доходу та у вигляді авансових платежів, пред'явлених податковими органами, враховуються при остаточному розрахунку суми податку на підставі документального підтвердження факту сплати податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Куди сплачувати податки ФОП, який змінив місце проживання (місце реєстрації)?

25.08.2011

У разі зміни юридичної адреси суб'єктів підприємницької діяльності - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФОП отримати зайво сплачений податок, який виник за результатами остаточного розрахунку?

25.08.2011

Надміру сплачені суми податку підлягають поверненню платнику податку не пізніше одного місяця після проведення остаточного розрахунку або за заявою платника зараховуються в рахунок майбутніх платежів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи підлягає оподаткуванню сума чистого доходу, яка за результатами планової документальної перевірки діяльності ФОП на загальній системі оподаткування за І півріччя звітного року, була донарахована працівниками органів ДПС (встановлено

25.08.2011

Відповідно до п.2 ст.14 розділу ІV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 13-92 „Про прибутковий податок з громадян” із змінами та доповненнями (далі – Декрет), оподаткування доходів громадян податковими органами здійснюється на підставі: - декларацій громадян про очікувані...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи підлягає оподаткуванню сума чистого доходу, яка за результатами планової документальної перевірки діяльності ФОП на загальній системі оподаткування за І півріччя звітного року, була донарахована працівниками органів ДПС (встановлен

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Закінчення. Почаок див. І. Відповідно до додатка 1 до Інструкції про оподаткування доходів фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю, затвердженої наказом ДПА України від 21.04.93 № 12 із змінами та доповненнями, у п.1.3 декларації вказуються доходи, одержані від пі...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно сплачувати авансові внески ФОП по останньому строку сплати за попереднім повідомленням, якщо орган ДПС зробив перерахунок у зв'язку зі збільшенням доходу та направив нове податкове повідомлення на більшу суму?

25.08.2011

Після проведення перерахунку сум податку з доходів фізичної особи – підприємця за строками сплати податку, що не настали, податковий орган зобов’язаний визначити нову суму податкового зобов’язання платника податків та направити нове податкове повідомлення з перерахованою сумою податку. При цьому, раніше направлене податкове повідомлення буде вважатись відкликаним, про що необхідно повідомити платника податків.

Читати далі »