Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок заповнення та подання декларації про доходи від здійснення підприємницької діяльності

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи потрібно ФОП до 1 квітня подавати до податкового органу декларацію про доходи, якщо він працював ще у двох місцях?

25.08.2011

Якщо працедавці підприємця були СПД- резиденти (податкові агенти), які при виплаті доходів (заробітної плати) утримували податок з доходів, декларацію подавати не слід.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін працівники органу ДПС повинні нарахувати податкове зобов’язання ФОП відповідно до поданої декларації про доходи?

25.08.2011

Нарахування авансових та остаточних сум податку провадиться податковими органами у 15-денний строк з дня одержання декларації.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно подавати ФОП декларацію про доходи, якщо протягом року не здійснював діяльності?

25.08.2011

Так, потрібно. Суб’єкт підприємницької діяльності, який протягом звітного періоду не здійснював господарської діяльності та не отримував доходи, не звільняється від обов’язку подання декларації про доходи за звітний податковий період.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФОП надіслати декларацію про доходи поштоюї?

25.08.2011

Платник податків має право не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання декларацій, надіслати декларацію (розрахунок) на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В які терміни подається декларація про доходи ФОП?

25.08.2011

Фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю, надають податковому органу податкові декларації наростаючим підсумком з початку року ( за квартал, півріччя, три квартали, рік),у строки, визначені законом (протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином відобразити в декларації про доходи ФОП суму орендної плати за приміщення, яка значно перевищує отримані доходи?

25.08.2011

Доходи, одержані підприємцем від діяльності можуть бути зменшеними на документально підтверджені витрати, пов’язані з їх одержанням. Якщо прибутки від підприємницької діяльності були меншими за суму сплати орендної плати за той час, що він фактично в звітному періоді займав орендоване приміщення, то і суму прибутку можна зменшити на суму витрат, що припадають на цей звітний період. Якщо підприємець, у першому кварталі заплатив орендну плату за рік за приміщення, в якому здійснює підприємницьку діяльність, то в витрати звітного періоду він може включити частку суми орендної плати, що припадає на цей звітний період. Витрати підприємця, в тому числі орендної плати за приміщення, понесені підприємцем за певний рік не можуть бути віднесеними в витрати другого календарного року з метою зменшення отриманого ним оподатковуваного доходу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи переходить останній день подання декларації про доходи ФОП, якщо він припадає на вихідний (святковий) день?

25.08.2011

Якщо останній термін подання декларації припадає на вихідний або святковий, то фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю надають податковому органу декларацію про доходи наступного за вихідним або святковим робочого дня.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які доходи відображаються у п. 1.3 (по графам таблиці) та у п. 2.3 декларації про доходи ФОП?

25.08.2011

У п.1.3 декларації вказуються доходи, одержані від підприємницької діяльності, а також доходи від здавання в оренду приміщень, майна та інше. У гр.1 п.1.3 декларації вказуються всі види діяльності за кодом КВЕД, від яких впродовж року отримано дохід; у гр.2- суми отриманого валового доходу; у гр. 3 - витрати пов`язанні з отриманням вказаного в гр.2 доходу; у гр.4 - дохід (різниця між сумами гр.2 та гр.3), з якого утримується податок з доходів фізичних осіб; у гр.5 - авансові суми нарахованого податковими органами податку. У п.2.3 вказуються суми (підтвердженні документально) направлені на придбання акцій та інвестованих на реконструкцію і розширення виробництва на які зменшується оподатковуваний дохід.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФОП, у разі самостійного виявлення помилки щодо завищення суми податкового зобов’язання, подати уточнюючу декларацію?

25.08.2011

Так, має. Якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої декларації щодо завищення суми податкового зобов’язання, такий платник податків зобов'язаний надати уточнюючу декларацію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФОП надати до податкового органу декларацію про майновий стан і доход в електронній формі?

25.08.2011

Податкова звітність може бути надана за добровільним рішенням платника податків податковому органу в електронній формі, за умови реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ФОП платнику ЄП, який протягом звітного року деякі квартали перебував на загальній системі оподаткування, після закінчення звітного року подавати декларацію про майновий стан і доходи та довідку про отримані доходи?

25.08.2011

Якщо фізична особа–підприємець-платник єдиного податку, протягом звітного календарного року деякі квартали перебувала на загальній системі оподаткування та по закінченню цих кварталів при переході на спрощену систему оподаткування подала до податкового органу декларацію про доходи, то обов’язок щодо подання річної декларації про доходи не виникає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином заповнюється річна декларація про доходи ФОП, який перебуває на загальній системі оподаткування, якщо за результатами документальної перевірки була зменшена сума витрат за підсумками трьох кварталів поточного року?

25.08.2011

Заповнення п. 1.3 декларації про доходи здійснюється наступним чином: - у гр. 3 відображаються витрати, як понесені протягом календарного звітного року та пов`язанні з отриманням валового доходу. При цьому, якщо за результатами документальної перевірки сума витрат була зменшена, то при заповненні даної графи сума витрат відображається з врахуванням цього зменшення; - у гр.5 відображаються авансові суми нарахованого податковими органами податку та донарахована сума податку за актом перевірки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно зазначати у п.1.1 розділу 1 декларації доходи, отримані за місцем основної роботи, фізичній особі – підприємцю?

25.08.2011

При отриманні фізичною особою – підприємцем інших доходів (не від підприємницької діяльності), такі доходи потрібно відобразити в річній декларації, поряд з доходами, одержаними від провадження підприємницької діяльності.

Читати далі »