Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок ведення книги обліку доходів та витрат

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Як правильно заповнити графи "Витрати на виробництво продукції" і "Сума виручки (доходу)" у Книзі обліку доходів і витрат, якщо за договором бартеру ФОП відвантажив товар в одному звітному періоді, а зустрічну поставку отримав в іншому?

25.08.2011

Витрати, на придбання товару приватні підприємці показують у складі своїх витрат тільки пропорційно до отриманого доходу. При цьому такий дохід відображають у графі "Сума виручки (доходу)" ф.№10 "Книги обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності протягом року" за касовим методом (тобто при одержані плати за товар, а при бартерних операціях - у момент одержання зустрічної поставки товару від контрагента за договором.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи обов'язково показувати у Книзі обліку доходів і витрат суму повернутої передоплати у разі не відвантаження товару?

25.08.2011

Платники податку — суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані вести Книгу обліку доходів і витрат затвердженої форми. Кошти, які надійшли підприємцю за передоплатою, а потім були повернуті у зв'язку з тим, що відвантаження товару не здійснено, відображаються обов'язково у Книзі обліку доходів і витрат, проте в декларації не зазначаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як здійснюється облік доходів та витрат при реалізації товарів ФОП?

25.08.2011

Підприємці на загальній системі оподаткування ведуть облік доходів та витрат у Книзі обліку доходів та витрат за формою №10.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок реєстрації Книги обліку доходів та витрат?

25.08.2011

Прошнурована і пронумерована книга реєструється в органі державної податкової служби за місцем державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності за встановленою формою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП відображати у Книзі обліку доходів та витрат суму позики, яка отримана для здійснення підприємницької діяльності?

25.08.2011

Так, сума позики відображається у Книзі обліку доходів та витрат.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно відображати в Книзі обліку доходів і витрат за ф.10 суми ПДВ, якщо ФОП, зареєстрована платником ПДВ?

25.08.2011

Фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування та зареєстровані платниками ПДВ, в Книзі ф. №10 суми доходів і витрат відображають без ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП, який використовує найману працю, реєструвати Книгу обліку доходів та витрат на кожного працівника окремо?

25.08.2011

Так, потрібно. Книга повинна знаходитись на місці здійснення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг протягом всього робочого дня та пред’являтись для перевірки представникам податкової служби на першу їх вимогу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Підприємець на загальній системі оподаткування загубив Книгу обліку доходів і витрат. Якими нормами законодавства передбачено поновлення Книги обліку доходів і витрат СПД?

25.08.2011

Поновлення Книги обліку доходів та витрат, яку втрачено фізичною особою – підприємцем протягом кварталу або року, передбачено п. 2 Порядку ведення Книги обліку доходів і витрат громадян – суб’єктів підприємницької діяльності (з особливостями її ведення для сфери торгівлі) № 10, затвердженого листом ДПА України від 05.11.97р. №17-0117/10-8886.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок реєстрації або продовження книги обліку доходів та витрат при переході з спрощеної системи оподаткування на загальну систему?

25.08.2011

При переході з спрощеної системи (єдиний податок) на загальну систему оподаткування можна продовжувати застосовувати книгу обліку доходів і витрат, яку вели на спрощеній системі оподаткування. При цьому, суб'єкти підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування забезпечують облік руху товарів і готівки по кожній графі книги обліку доходів і витрат.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування вести Книгу обліку доходів та витрат (торгівля, харчування) в електронному вигляді, а в Книгу на паперових носіях переносити данні за підсумками дня?

25.08.2011

Враховуючи те, що чинним законодавством не передбачено ведення Книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді, то фізична особа – підприємець повинна всі данні, які відображені у Книзі обліку доходів та витрат у електронному вигляді перенести до належним чином зареєстрованої книги на паперових носіях за кожну окрему операцію.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи вважається чинною Книга обліку доходів і витрат, яка була зареєстрована за місцем державної реєстрації ФОП органом ДПС, який змінив назву та був ліквідований при реорганізації?

25.08.2011

Книга обліку доходів і витрат, яка була зареєстрована за місцем державної реєстрації фізичної особи - підприємця органом ДПС, який змінив назву та був ліквідований при реорганізації, вважається чинною, про що необхідно зробити необхідні відмітки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ФОП, який перебуває на загальній системі оподаткування, реєструвати нову Книгу обліку доходів та витрат ф. № 10, у разі взяття на облік до органу ДПС за новим місцезнаходженням?

25.08.2011

Враховуючи те, що у Книзі обліку доходів та витрат ф. № 10 зазначається фактичне місце проживання фізичної особи – підприємця, то у разі його зміни, платник податків має право звернутися до органу ДПС за новим місцем проживання з метою внесення відповідних змін до попередньо зареєстрованої Книги або отримати нову.

Читати далі »