Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з доходів суб’єктів підприємницької діяльності » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи нараховується пеня за несплату авансових платежів ФОП?

25.08.2011

Після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який штраф застосовується за несплату авансових платежів ФОП?

25.08.2011

За несплату узгодженої суми податкового зобов'язання протягом граничних строків платник податку зобов'язаний сплатити штраф у розмірах, встановлених пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи будуть застосовані штрафні санкції до ФОП за невчасне подання звітності форми № 1-ДФ?

25.08.2011

За неподання або несвоєчасне подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф. №1ДФ) передбачена адміністративна відповідальність.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність за неподання декларації про доходи ФОП на загальній системі оподаткування?

25.08.2011

За неподання приватним підприємцем декларації про доходи передбачена відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-136грн.), а при повторному порушені протягом року - від п`яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-136грн).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за не ведення обліку товару ФОП на загальній системі оподаткування у Книзі обліку доходів і витрат?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець, яка перебуває на загальній системі оподаткування повинна вести облік товару шляхом відображення у Книзі обліку доходів та витрат товару на початок дня реалізації та в кінці дня, виводити підсумок щодо товару, який залишився на кінець дня реалізації. У разі відсутності обліку фізична особа – підприємець притягується до адміністративної відповідальності відповідно до норм Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність у разі якщо при проведенні планової документальної перевірки підприємницької діяльності ФОП на загальній системі оподаткування працівниками органів ДПС було встановлено заниження суми чистого доходу, що п

25.08.2011

У разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов’язання платника податків за підставами, визначеними у пп. "г" пп. 4.2.2 п. 4.2 ст. 4 Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, штрафні санкції не застосовуються, за винятком випадків, які підпадають під дію підпункту 17.1.7 цього пункту При цьому, суму податкового зобов’язання, нарахованого контролюючим органом, погашається платником податків протягом 10 календарних днів від дня отримання податкового повідомлення. Якщо платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, то до нього застосовується відповідальність відповідно до пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 зазначеного Закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена, якщо під час перевірки ФОП виявлено факт відсутності документів, які підтверджують господарські операції?

25.08.2011

Виявлення факту відсутності документів, які підтверджують господарські відносини фізичної особи – підприємця з іншими фізичними особами – підприємцями, тобто не ведення або неналежного ведення обліку доходів та витрат, тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується до ФОП адміністративна відповідальність за порушення порядку подання декларації про доходи (ст. 164?), якщо минуло 2 місяці з дати коли така декларація мала бути подана (ст.38)?

25.08.2011

До фізичної особи – підприємця адміністративна відповідальність не застосовується за порушення порядку подання декларації про доходи (ст. 164? Кодексу), якщо минуло 2 місяці з дати коли така декларація мала бути подана (ст.38 Кодексу).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якими нормативними документами затверджено форму повідомлення органом ДПС щодо нарахованих авансових платежів та остаточного розрахунку ПДФО ФОП?

25.08.2011

При нарахуванні авансових та остаточних сум податку з доходів фізичних осіб - підприємців (податкових зобов’язань) податковим органом складається податкове повідомлення згідно з додатком 1 наказу ДПА України від 21.06.2001 № 253 "Про затвердження Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій" за формою "Ф".

Читати далі »