Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок обчислення

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи повинна сплачувати ФОП авансові платежі, якщо вона у наступному році не планує здійснювати діяльність?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно та сплачуються до бюджету щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада). При цьому, ПКУ передбачено, що остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації та у разі надмірно сплачених сум податку, вони підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку.

Читати далі »

Який порядок нарахування авансових платежів ФОП, яка протягом поточного року перейшла зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізичні особи – підприємці, які перейшли протягом поточного звітного року зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування нараховують та сплачують авансові платежі на підставі квартальної декларації, яка подається ними після закінчення кварталу, в якому відбувся перехід.

Читати далі »

Яким чином визначаються співставні умови для нарахування авансових платежів ФОП на підставі річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік згідно ПК?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п. 177.2 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування фізичної особи - підприємця на загальній системі оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом...

Читати далі »

Яким чином ФОП визначає 100% річну суму ПДФО за звітний (податковий) рік для визначення авансових платежів на наступний рік, якщо І півріччя звітного року перебувала на спрощеній системі оподаткування, а починаючи з ІІ півріччя на загальній системі оподат

25.08.2011

фізична особа – підприємець, яка протягом звітного (податкового) року перебувала спочатку на спрощеній системі оподатковування, потім на загальну систему оподаткування і в наступному році планує залишитись на ній, визначає та сплачує авансові платежі відповідно до норм пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи повинна ФОП на загальній системі оподаткування сплачувати авансові внески, якщо з початку звітного року буде на загальній системі оподаткування, а з ІІ, ІІІ або IV кварталу бажає перейти на спрощену систему оподаткування?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування планує перейти з ІІ, ІІІ або IV кварталу звітного року на спрощену систему оподаткування, то сплата авансових платежів здійснюється до початку кварталу, в якому відбувається перехід на єдиний податок.

Читати далі »

Який порядок зарахування ФОП плати за торговий патент та авансових внесків при проведенні остаточного розрахунку суми ПДФО згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ (далі – ПК) з 1 січня 2011 року фізичні особи - підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного ро...

Читати далі »

Який алгоритм розрахунку авансових платежів при переході ФОП протягом звітного року зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізичні особи – підприємці, які протягом звітного року перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування, та самостійно розраховують і сплачують у строки, встановлені п.п.177.5.1 п.177.5 ст.177 ПКУ, авансові платежі на наступні квартали звітного року.

Читати далі »

До якого бюджету необхідно ФОП на загальній системі оподаткування перераховувати ПДФО з доходів, виплачених найманим працівникам, якщо він має кілька підрозділів?

25.08.2011

До відповідного бюджету за місцем реєстрації фізичної особи - підприємця у органах державної податкової служби.

Читати далі »

Який алгоритм розрахунку ПДФО ФОП на загальній системі оподаткування при поданні річної декларації у разі,якщо протягом звітного періоду в різних місяцях виникали дохід та/або збиток?

25.08.2011

Оскільки ставка податку на доходи фізичних осіб залежить від отриманих доходів фізичною особою – підприємцем у звітному місяці, то для правильного розрахунку податку на доходи фізичних осіб, який необхідно сплатити підприємцю за результатами звітного року, необхідно в кінці кожного місяця підсумовувати чистий дохід у Книзі обліку доходів та витрат.

Читати далі »