Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок ведення обліку доходів та витрат

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи зобов'язаний ФОП на загальній системі оподаткування вести Книгу обліку доходів і витрат з 01.01.2011 року та за якою формою?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізичні особи - підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форма Книги обліку доходів і витрат та порядок її ведення визначаються центральним органом державної податкової служби.

Читати далі »

Чи потрібно відображати в Книзі обліку доходів та витрат суми ПДВ,якщо ФОП на загальній системі зареєстрований платником ПДВ у 2011 році?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування та зареєстровані платниками ПДВ, в Книзі обліку доходів та витрат суми доходів і витрат відображають без ПДВ.

Читати далі »

Чи необхідно ФОП, в зв’язку з набранням чинності Наказу ДПА України від 24.12.2010р. №1025, реєструєструвати нову Книгу обліку доходів та витрат?

25.08.2011

Фізичним особам – підприємцям і фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, необхідно зареєструвати нову Книгу обліку доходів та витрат.

Читати далі »

Який порядок ведення Книги обліку доходів i витрат, якщо ФОП на загальній системі оподаткування, здійснює декілька видів підприємницької діяльності (торгівля, послуги, виконання робіт)?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування, які здійснюють декілька видів підприємницької діяльності (торгівля, послуги, виконання робіт), ведуть одну Книгу без здійснення розподілу на кожний вид діяльності.

Читати далі »

Які особливості ведення Книги обліку доходів та витрат ФОП на загальній системі оподаткування у разі використання найманих працівників?

25.08.2011

Відповідно до п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-IV фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування зобов'язані вести Книгу обліку доходів і витрат (далі - Книга), у якій щоденно на підставі первинних документів здійснюються записи про операції, що від...

Читати далі »

Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування відображає повернення товару?

25.08.2011

Сума коштів, яка виплачується покупцю у разі повернення товару, відображається фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування у Книзі обліку доходів і витрат та проводиться через РРО.

Читати далі »

Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування відображає у Книзі обліку доходів та витрат товар, який був використаний підприємцем на власні потреби, якщо даний товар був раніше облікований у Книзі обліку доходів та витрат?

25.08.2011

Відповідно до п. 177.10 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV фізичні особи – підприємці зобов'язані вести Книгу обліку доходів і витрат (далі - Книга) та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форма Книги та порядок її ведення визначено у П...

Читати далі »

Чи необхідно ФОП на загальній системі оподаткування в зв’язку із затвердженням нової форми Книги обліку доходів і витрат (з 21.01.11) переносити всі дані з Книги обліку доходів та витрат за ф.№10, яка велась до моменту реєстрації нової Книги за новою форм

25.08.2011

В зв’язку з тим, що нова форма Книги обліку доходів і витрат (далі – Книга) та порядок її ведення почали діяти з 21.01.11, а до цієї дати фізичною особою – підприємцем використовувалась Книга за ф. № 10, то при реєстрації нової Книги до неї переноситься залишок товару на дату реєстрації даної Книги, тобто перенесення всіх даних Книги за ф. 10 нормами чинного законодавства не передбачено.

Читати далі »

Чи потрібно реєструвати нову книгу обліку доходів та витрат чи можна продовжувати книгу обліку доходів та витрат ф. №10 при переході з спрощеної системи оподаткування на загальну систему?

25.08.2011

Фізичним особам - підприємцям при переході зі спрощеної системи оподаткування на загальну необхідно зареєструвати Книгу обліку доходів та витрат, встановлену наказом ДПА України від 24.12.10 №1025.

Читати далі »

Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування може виправити помилку в Книзі обліку доходів та витрат?

25.08.2011

Якщо при заповненні Книги обліку доходів та витрат фізична особа - підприємець виявляє помилку, то вона може закреслити помилково вказану суму доходу або витрат та поряд з виправленням поставити особистий підпис з надписом "Виправленому вірити".

Читати далі »

Як переносити дані із Книги обліку доходів та витрат найманої особи до Книги ФОП в кінці місяця, підсумковим рядком чи по кожній окремій операції?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець систематично включає до своєї Книги обліку доходів та витрат сумарні підсумки отриманих доходів за відповідний період з кожної Книги найманого працівника для забезпечення систематичного обліку та виведення результатів діяльності за місяць (квартал, рік).

Читати далі »

І Яким чином наймана особа ФОП на загальній системі оподаткування заповнює графу 3 Книги обліку доходів і витрат, а саме: по кожній проданій одиниці товару чи вказує загальну суму, яка зазначена у фіскальному касовому чеку, за умови використання РРО?

25.08.2011

Враховуючи те, що при здійсненні розрахункових операцій найманий працівник використовує РРО та здійснює роздрукування фіскального касового чеку, в якому зазначається вартість проданого товару, найменування товару та загальна сума, то у графі 3 Книги обліку доходів та витрат відображається лише загальна сума, яка зазначена у касовому чеку.

Читати далі »

ІІЯким чином наймана особа ФОП на загальній системі оподаткування заповнює графу 3 Книги обліку доходів і витрат, а саме: по кожній проданій одиниці товару чи вказує загальну суму, яка зазначена у фіскальному касовому чеку, за умови використання РРО?

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. Відповідно до п. 3.1 та 3.2 розділу 3 Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, фіскальний касовий чек на товари (послуги) - це розрахунковий документ, надрукований РРО при проведенні розрахунків за ...

Читати далі »

Які дії ФОП у разі втрати документів, що підтверджують доходи або витрати?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 180., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »