Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок заповнення та подання податкової декларації

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В який термін надається податкова декларація ФОП з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізичні особи - підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Читати далі »

Чи потрібно ФОП на загальній системі оподаткування подавати річну податкову декларацію про доходи, якщо протягом звітного року діяльність не проводилась?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування повинна надавати за результатами календарного року податкову декларацію про доходи, незалежно від того чи проводилась протягом звітного року підприємницька діяльність чи ні.

Читати далі »

Яким чином нараховуються авансові платежі ФОП, якщо за звітний податковий рік діяльність не велась та декларація подана із нульовими значеннями згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо за звітний податковий рік діяльність не велась та податкова декларація подана з нульовими показниками, розрахунок авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб на поточний рік доцільно здійснювати на підставі очікуваного оподатковуваного доходу.

Читати далі »

У якому розділі декларації про отримані доходи за 2010 рік ФОП зазначає самостійно нараховані авансові платежі на 2011 рік?

25.08.2011

В пункті 3.2 розділу 3 декларації про доходи фізичні особи - підприємці відображають очікуваний дохід на 2011 рік та суму авансових платежів з розбивкою по строках сплати, визначених пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Кодексу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня, до 15 листопада).

Читати далі »

Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування подати уточнюючу декларацію про доходи за минулий період?

25.08.2011

Враховуючи те, що нормами чинного законодавства не встановлено окремої форми уточнюючого розрахунку для фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування, які самостійно виявляють помилки, що міститься у раніше поданих деклараціях, то з метою запобігання порушення норм Податкового кодексу України такі платники податків мають право подати декларацію за встановленою формою з позначкою "Уточнена" із зазначенням уточнених показників.

Читати далі »

Чи необхідно подавати декларацію про доходи та яким чином сплатити ПДФО ФОП, який у минулому році перебував на спрощеній системі оподаткування, в І кварталі поточного року обрав загальну систему оподаткування, а з ІІ кварталу поточного року знову переходи

25.08.2011

За результатами звітного кварталу фізичній особі – підприємцю, яка перейшла із спрощеної системи оподаткування на загальну, потрібно подати декларацію про отримані доходи за квартал, в якому така фізична особа – підприємець перебувала на загальній системі оподаткування. Для відображення результатів діяльності за звітний квартал фізичні особи - підприємці у декларації заповнюють пункт 1.3 розділу 1 податкової декларації, в якому зазначають суму одержаного валового доходу від підприємницької діяльності; витрати, пов’язані з одержанням доходу; суму чистого доходу і суму нарахованого (сплаченого) податку на доходи фізичних осіб та сплачує нараховану суму податку протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації. При цьому, якщо фізична особа – підприємець з наступного кварталу вже перебуває на спрощеній системі оподаткування, то авансові платежі на наступні звітні квартали в декларації не зазначаються.

Читати далі »

Який порядок подання декларації та сплати ПДФО, якщо ФОП перебував у I півріччі на загальній системі оподаткування, а з III кварталу перейшов на спрощену систему оподаткування?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 180., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »