Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності » Порядок оподаткування доходів, які отримуються від податкових агентів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 07.05.2011 Чи повинна ЮО при виплаті доходу ФОП на загальній системі оподаткування утримувати ПДФО з 01.01.2011 року?

25.08.2011

Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від операцій, здійснюваних в межах обраних ним видів діяльності, суб’єкт господарювання, який нараховує (виплачує) такий дохід, не утримує податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, який отримує такий дохід, надано копію свідоцтва про державну реєстрацію його як суб’єкта підприємницької діяльності.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 Яким чином ЮО або ФОП може дізнатися про обрані види діяльності та систему оподаткування доходів ФОП, у якої придбається товар (роботи, послуги) та інші матеріальні і нематеріальні активи?

25.08.2011

З метою уникнення порушень норм чинного податкового законодавства рекомендуємо як юридичним особам так і фізичним особам – підприємцям, які мають господарські відносини з іншими фізичними особами – підприємцями, крім копії Свідоцтва про державну реєстрацію отримувати від фізичних осіб – підприємців довідку ( яка надається на письмову заяву платника податковим органом, в якому він знаходиться на податковому обліку), в якій зазначається перелік видів діяльності, відповідно до реєстраційної картки, та обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування здійснювати інші види діяльності, які не внесені нею до Єдиного державного реєстру?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування має право здійснювати інші види діяльності, однак порядок оподаткування доходів, отриманих від цих видів діяльності, буде відбуватися за загальними правилами, які встановлені для платників податку - фізичних осіб.

Читати далі »

Яким чином ЮО або ФОП може дізнатися про обрані види діяльності та систему оподаткування доходів ФОП, у якої придбається товар (роботи, послуги) та інші матеріальні і нематеріальні активи?

25.08.2011

Юридичним особам та фізичним особам - підприємцям, які мають господарські відносини з іншою фізичною особою – підприємцем, крім копії документа, підтверджуючого, що дана фізична особа зареєстрована суб'єктом підприємницької діяльності (виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних або фізичних осіб – підприємців), треба отримувати від такої особи копію довідки, в якій зазначається обрана система оподаткування доходів, а у фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку, крім виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних або фізичних осіб – підприємців), отримувати копію Свідоцтва про сплату єдиного податку.

Читати далі »